Naše další čtenářka měla zlámané kde co. Jak malá holka měla prostě pech. Přečtěte si výčet jejích karambolů v tomto příspěvku, za který děkujeme.

Krásný sluneční den všem. Co se týká karambolů v dětství, jsem zářný příklad toho, že i sebevětší nemehlo může dětství přežít a nemusí to mít zase tolik následků. Jako dítě jsem byla dost „živá" a navíc jsem byla dost nešikovná. A ke všemu jako bonus mám měkčí kosti.

Můj první větší úraz byl ve 3 letech, kdy jsem si pustila na palec u nohy velký kamen. Skoro mi svlékl kůži na palci a udělal takovou modřinu, že by mi jí záviděl leckterý sportovec. Další rok jsme pro změnu lezli na stromech a bratránek mi nechtíc pustil větev do oka. Skončila jsem na 14 dní v nemocnici. Pro své první vysvědčení jsem šla se sádrou na noze. Honili jsme se, a já upadla. Bohužel tak, že jsem si zlomila kůstku v kotníku. A o prázdninách jsem byla u babičky a dědy. Jezdili jsme na kolech. Na celé zahradě bylo jedno jediné jablko. Ano správně. Ujelo mi po něm přední kolo a já si zlomila ruku v lokti. Den předtím mi moje mamka poslala dopis, ať na sebe dávám pozor a nejezdím rychle na kole, abych si nezlomila ruku. (pak že nemá pán bůh smysl pro humor). Nebo jiný rok nám děda říkal, ať nelezeme na půdu se senem. Tak jsme si tam šli hrát. Skončilo to přetrženým vazem od kotníku ke koleni. Nebo když jsme ve škole utíkali a mě přidupli pantofli. Opět natržený sval a naštíplý kotník. Pár dní na to jsem si zlomila ve třídě prst.

Nakonec jsem zdárně vyrostla, sportu se věnuji jen trochu a to kvůli dceři, která je také plná energie, nicméně na rozdíl ode mě, má kosti po otci. Žádné vážnější pozůstatky mě naštěstí zatím nepotkaly, ale nechávám se překvapit. Obávám se, že s věkem se mi všechno pomalu ale jistě bude vracet.

maje

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

To je až neuvěřitelné, vy jste musela být stále osádrovaná!

Co vy na to, milé ženy-in? Máte také nějaký karambol z dětství, s kterým se chcete „pochlubit“? Vzpomínáte na něj dnes s humorem, nebo máte nějaké následky? Co jste měla kdy zlomeného? Kolik máte jizev z děství? Už jste si je někdy počítaly? Která je ta „nej“?

Napište nám na dnešní téma Dětské karamboly na redakce@zena-in.cz

A můžete získat knihu, která se vám může hodit.

cena

Soutěž: škrtidlo

 

Reklama