620119cbbdef5cl.jpg
Foto: Shutterstock

Studie zveřejněná v magazínu Sexual Medicine zkoumala přes patnáct tisíc mužů a vyplynulo z ní, že průměrná délka penisu je 9,1 centimetru v klidovém stavu a 13,1 centimetru při erekci.

Nohy na ramena
Při této pozici si žena lehne na záda (může si dát pod boky polštář pro lepší úhel). Muž do ní pronikne ze shora a ženiny nohy si dá na ramena. Nohy nebudou překážet a je díky tomu zajištěn hlubší průnik.

Zezadu
Vhodná je také pozice, kdy žena klečí, opírá se o ruce a partner do ní proniká zezadu. Pokud chcete zážitek ještě umocnit, žena může sklonit hlavu a hrudník směrem dolů a prohnout se v zádech.

V sedě
Další pozice je vhodná pro muže s menším penisem, protože nejde ani tak o vysouvání a zasouvání penisu do pochvy, ale spíše o potěšení, které přináší vrtění se. To pomáhá stimulovat různá nervová zakončení ve vagině. Muž sedí a žena se jednoduše posadí na něj obličejem směrem k němu. Pro zpestření lze také použít například vibrační kroužek.

Ve stoje
Mnoho potěšení přináší i další poloha. Při její realizace žena leží pozadím na kraji postele. Muž stojí a proniká do ní, zatímco jedna ženina noha směřuje dolů a druhá leží na jeho rameni. Umožňuje to nejen hlubší průnik, ale také manuální stimulaci klitorisu.

Jak se chovat?
Sexuální hrátky nejsou jen o penetraci. Pokud vám sex s partnerem nepřináší kvůli velikosti penisu takové potěšení, buďte vynalézaví. Zapojte hračky, navzájem se drážděte, experimentujte s různými technikami a polohami. Důležitá je trpělivost. Některé páry se v sexu nejprve musí sehrát. Proto k sobě buďte otevření, dejte si najevo, co vám je a není příjemné. Buďte k partnerovi citlivá, nemusíte mu hned vpálit, že má malý penis, na druhou stranu ani nepředstírejte, že si sex parádně užíváte, když to tak není.

Zdroje: Sexual Medicine, Healthline, Menshealth, Instyle, Shape

Reklama