Pejsek sexuálně obtěžující polštář, nohu od stolu, návštěvu či dokonce páníčka či paničku je sice roztomilým kořením některých komedií, v praxi však dovede být velmi nepříjemný. Tedy, pokud je to pes velikosti pudlíka, je jen nepříjemný. U dogy či německého ovčáka lze mluvit už skoro o znásilnění...

Ostatně znáte ten vtip?
Přijde paní k veterináři s obrovskou dogou a povídá: „Prosím vás, tady Hugo na mě vždycky když přijdu domů naskočí a znásilní mě!“
Veterinář se zděsí: „A vy ho chcete nechat utratit?“
To se zas zděsí paní: „Proboha, to ne! Jenom zastřihnout drápky a udělat něco s tím dechem!“

Paní sice možná byla spokojená, leckterý majitel však není. Jenže copak můžete tomu nebohému zvířeti zakázat vybití jeho přirozeného pudu?

Nebojte se, především nemusíte! Pro vaše sexuchtivé miláčky můžete nakoupit umělé psí slečny, nazývané Hotgoll! Jsou omyvatelné a odolné a pejskům se vyloženě líbí! No posuďte sami.

 

 

 

 

 

 

 

 

Koupila byste svému miláčkovi podobnou „hračku“? Máte zkušenosti s obtěžujícími pejsky? Jaké? Obtěžoval nějaký čtyřnožec přímo Vás? Nebo měl tenhle zlozvyk Váš pes a odnášely si to návštěvy? Jak jste situaci řešila? A co byste udělala, kdyby se k Vám takový amant přiřítil na ulici?

Reklama