Jak to vypadá, když se na zahrádce zazelenají nejen záhony, ale i nudné a nevzhledné zdi, to si můžete prohlédnout na snímku čtenářky EvyKa. Téma zní: Fotka zahrádky.

Zahradní téma se přehouplos své druhé poloviny. Jak krásně vyzdobila zdi okolo zahrádky čtenářka EvaKa? To si prohlédněte na její fotce k tématu...


Dobrý den
Posílám Vám foto své zahrady k dnešnímu tématu o zahradách. Dlouho jsem váhala jakou fotku Vám poslat, ale nakonec zvítězila tato. Je na ní vidět, jak se i nudné a nevzhledné zdi mohou zazelenat.
Naproti máme zahradní posezení a já se ráda na tyto zelené stěny dívám, protože to báječně uklidňuje.

zdi

Vaše pravidelná čtenářka EvaKa

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. května 2011: Vyfoťte svou zahrádku

Všechno kvete, pučí, bzučí a zpívá - je tu květen a v zahradách nastalo to nejbarevnější období.

  • Pochlubte se svou zahrádkou a vyfoťte ji!

Ano, ano, vyfotografujte k dnešnímu tématu svoji zahrádku a pošlete mi ten obrázek v elektronické podobě do redakce. A pozor! Chci jen jeden obrázek - ten nejkrásnější pohled na vaši zahrádku. K obrázku mi připište, co přesně na něm je a proč se vám tenhle pohled tolik líbí. To všechno zašlete na redakční e-mail 17. května 2011 do 15.00 hodin.

Nejkrásnější zahrádku ocením malým dárkem, totiž knížkami Zahradničení s měsícem od Reginy Engelkeové a Velká kniha o bylinkách od Jekky Mcvicarové z (oba tituly vydal Knižní klub).

zahradniceni bylinky

Reklama