Dokážete si představit něco asexuálnějšího, než je chlap v punčocháčích?
Já jsem z divadla zvyklá na ledacos. Ale ti, co je nosili, to tak nebrali, protože měli dokonalé figury a cítili se být spíše ženami, takže to se nepočítá.

Teď mám na mysli normálního chlapa, kterého máte doma.
Dokážete si ho představit v punčocháčích?
Můžu vám říct, že je to pohled pro bohy. Můj manžel je občas nosil v zimě pod oteplovačky, a když si vzpomenu na jeho hubené nožky v hnědo-béžovo-melírovaných punčocháčích, musím se pousmát. K popukání to tedy nebylo, spíš k pláči. 

I když na jednu stranu chlap v punčocháčích otřásá mým estetickým cítěním, na stranu druhou ho musím chápat. Víte, co si musí chudák v zimě vytrpět? Proč nenosí jégrovky nebo mnohem estetičtější termoprádlo? To prý není ono. Jégrovky navíc neřeší problém s křečovými žilami. No vidíte, další důvod, proč muži nosí punčocháče.A když jsem si přečetla názor jednoho našeho čtenáře, musela jsem se chytit za nos a svůj názor na chlapíky v punčocháčích přece jenom trochu přehodnotit.

Píše:
Při mém brouzdání po internetu jsem zavadil o Váš magazín Žena-in. Ač jsem muž, rád si přečtu články na této stránce uváděné. Chtěl bych Vás touto cestou požádat, jestli byste nemohli na Vašich internetových stránkách uvést aspoň část výrobců pánských punčochových kalhot.
Mám problémy s křečovými žilami a na internetu jsem objevil výrobce, který mi s tímto problémem pomohl. Myslím, že s tímto problémem se potýká mnohem víc lidí, jen nevědí, že se něco takového vyrábí.
Nebo i pro tepelnou pohodu jsou dle mne lepší pánské punčochové kalhoty než jégrovky, které nejsou to pravé ořechové pro běžný pobyt venku v zimním období.Nedalo mi to, abych si neudělala alespoň na půdě redakce malý pánsko-punčocháčový průzkum.

Chlapi, nosili byste punčocháče?
Čekala jsem, že se se zlou potážu, ale omyl.

Třeba Jakub D. Kočí se rozněžnil a zavzpomínal:

Moje zlatý punčošky...
Když jsem ještě býval mladý a aktivní (16–22let), hrával jsem každý víkend fotbal. A když říkám každý víkend, myslím tím i v zimě! Jistě že jsem řešil, jak se dobře obléct, aby mi nebyla ziminka, abych nedostal rýmičku nebo kašílek... Všechno trápení ukončily moje zlatý punčošky.

Když jsem je dostal, nejdřív jsem se trochu cukal: Jsem chlap, nebudu přece nosit punčocháče! Ale po čase jsem na ně nedal dopustit. A proč? Nejen, že byly teplé, ale na rozdíl od dámských punčoch byly i neuvěřitelně pevné – několikrát jsem s nimi sklouzl po štěrku a nic. No a samozřejmě nechyběl ani otvor na... ehm... pohodlné čůrání. ;-)
 


Honza Exner má radši sex než pánské punčochy na sobě


Punčochové kalhoty jsou pro mne opravdu spíše jen třicet let starou vzpomínkou. Jako dítě jsem je samozřejmě nosil. Pamatuji si především na ty světlé vroubkované, které byly z nevysvětlitelných důvodů příliš dlouhé, proto jsem pár centimetrů pořád tahal za sebou. Dokud to samozřejmě neviděla mamka. A myslím, že chůzi v takových punčocháčích mi připomíná jedna jizva na čele…

A představa punčocháčů mi přijde fakt trochu k smíchu. Pokud nejsou jako součást oděvu na večerní vystoupení v travestie show. Asi bych je nosil jen v případě, kdybych se rozhodl do konce života věnovat jen intelektuálním činnostem a neměl v něm místo pro žádnou ženu. Protože mám dojem, že žena, která kdyby mě i v té nejvášnivější chvíli svlékala a pod kalhotami našla pánské punčochy, a nevyprskla smíchy, by byla asi divná.

Musím se ale přiznat, dámské punčochy už jsem na sobě měl. Potrpím si na různé podvazky, nadkolenky či třeba jen černé punčocháče u žen. Moje expřítelkyně to věděla a občas je nosila. Jednou jsme šli spát a ona si před sprchováním punčochy svlékla. Zatímco byla v koupelně, já si je „vtipně“ navlékl a zalezl pod peřinu. Když přišla, přilehla si, zajela rukou pod deku, následoval výkřik a posléze výbuch smíchu, který tak na hodinu oddálil sex. Moje poslední zkušenost s pánskými punčochami na mém těle.
Mám radši sex než pánské punčochy na sobě…

 


A co vaše zkušenosti s muži v punčocháčích?
Nosí je váš muž?
Ze zdravotních důvodů?
Kvůli zimě?
Kde je kupujete?

Náš čtenář, kterého jsme už citovali, radí:

Já osobně jsem si oblíbil punčocháče od Aries. Ty jsou opravdu super, protože jsou podpůrné a pomáhají i od těžkých nohou a jako prevence proti vzniku křečových žil.
Další výrobci:  Ela  Moravia, Evona a Loana  momentálně pánské v nabídce nemají, ale na jaře je ještě měli, ale tady raději bych volil z dámského sortimentu.
Reklama