Naštěstí už je pryč doba, kdy panoval všeobecný názor, že správný chlap nebrečí, má být cítit potem, má být přinejmenším pořádně zarostlý a v péči o sebe a svou pleť vše končí sprchou, holením a vyčištěním zubů.
Neznamená to samozřejmě, že bychom snad my ženy chtěly, aby se muži začali chovat zženštile a sledovali každou svojí vrásku. Nicméně i muži mají právo starat se o svou pleť bez jakýchkoli pocitů viny.
 
Abychom se o mužské pokožce dozvěděli více, zeptali jsme se dermatoložky MUDr. Kykalové, jaká je vlastně pleť mužů?

„Muži mají praktičtější a více funkční přístup ke svému vzhledu než ženy a ke snaze o vylepšení zevnějšku je spíše povzbuzuje okolní prostředí než jejich vlastní nitro. Také pleť mužů se svými vlastnostmi liší od ženské pleti. Je mastnější, silnější a teplejší, protože je v ní více krevních vlásečnic. Každodenní holení některé z těchto rozdílů ještě zvýrazňuje, protože při holení pleť přichází o povrchový kožní maz, což způsobuje podráždění, drobné záněty a v jisté míře i dehydrataci pleti. Mužská pleť je proto citlivější vůči agresivním vlivům vnějšího prostředí
Způsob, jakým u mužů dochází ke vzniku vrásek, váčků pod očima, ochabování rysů v obličeji, ke vzniku rozšířených pórů a pigmentových skvrn, je odlišný od žen. Stárnutí pokožky se nevyhýbá ani jednomu z pohlaví a mladistvý vzhled může být důležitý nejen v profesionálním životě, ale také v soukromí, jelikož může posilovat sebevědomí a upevňovat sebejistotu. Koneckonců, ženy už dávno přišly na to, jak vypadat mladistvě i ve vyšším věku, proč by tuto šanci neměli mít i muži?“

Dnešní svět je plný únavy, stresu, životní styl je rychlý, a to vše se odráží i v tom, jak vypadá naše pokožka. Platí, že čím dříve se začneme o svou pleť starat, tím déle si můžeme udržet mladistvý a zdravý vzhled. Proto se L'Oréal Paris rozhodl využít svých poznatků v oblasti péče o pleť a vytvořil Men Expert, novou řadu produktů vytvořených speciálně pro pleť mužů, ať už je jejich věk a životní styl jakýkoli.

Součástí produktů Men Expert je technologie ADS (Active Defense System™), komplex silně působících aktivních přísad včetně extraktů z lístků máty, které pleť zklidní, zvlhčí a zmírní podráždění způsobené holením. 

Novou tváří přípravků Men Expert se stal charismatický americký herec Matthew Fox, který je známý především ztvárněním role odvážného a trochu nepředvídatelného Jacka Shepharda v seriálu Ztraceni. Ostatně jeho mužné charisma a perfektní vzhled ho společně s jeho profesionálními a uměleckými kvalitami činí ideálním vyslancem řady Men Expert. Matthew symbolizuje přirozenost a je skvělým příkladem pravdivosti rčení „ve zdravém těle, zdravý duch“.

Zde se můžete podívat na televizní spot:

Seznamte se s celou řadou produktů Men Expert :

1. Čištění pleti:

Hydra Energetic čistící pěnový gel
Hydra Energetic čistící pěnový gel Vaši pleť čistí, rozjasňuje a probouzí, aniž by ji vysušil. Hydra Energetic se také používá pro vyčistění pleti před holením.
Doporučená cena: 169 Kč


 

 

2. Holení

Gel na holení
Gel na holení pro citlivou pokožku. Udržuje a posiluje hydrataci kůže a pomáhá posílit její odolnost. Působí také proti vysušování a podráždění pleti.
Doporučená cena: 129 Kč

 

 

 

Balzám po holení
Hydratační balzám po holení na citlivou pleť je obohacený o Ceramide 5, který pleť vyživuje, posiluje a zklidňuje. Balzám také hydratuje pokožku, pomáhá zlepšit její povrch a její ochrannou funkci
Doporučená cena: 129 Kč

 

 

Osvěžující hydratační gel 24h
Osvěžující 24hodinový hydratační gel proti vysušování pleti obsahuje vitamíny a minerály, které zajistí výživu, posílení a zklidnění pleti. Může se také použít po holení proti podráždění pleti.
Doporučená cena: 169 Kč


 

 

3. Péče o pleť:


Pur & Mat
Hydratační gel Pur & Mat je určený pro mastnou a problematickou pleť. Látka Anti-Sebum, kterou obsahuje, redukuje tvorbu kožního mazu a zklidňuje pleť. Ta se pak méně leskne, je čistá, vypadá zdravě a je také odolnější.
Doporučená cena: 199 Kč

 

 

Hydra Energetic
Hydra Energetic je hydratační krém určený pro normální pleť.
Obsahuje Vitamín C a kofein, které pleť posilují, tlumí její únavu a posilují její obranyschopnost vůči každodenním nepříznivým vlivům. Pleť je pak jemnější a pružnější.
Doporučená cena: 249 Kč

 

 

Comfort Max
Comfort Max je hydratační krém určený pro suchou a citlivou pleť. Obsahuje Ceramide 5, který pleť vyživuje, posiluje a zklidňuje.
Doporučená cena: 249 Kč

 

 

Stop vráskám
Ve chvíli, kdy se na obličeji objeví první mimické vrásky, je čas zasáhnout. Stop vráskám je hydratační krém, který je určen především pro boj s mimickými vráskami. Obsahuje Boswelox, který uvolňuje mikrokontrakce mimických vrásek, a tím je vyhlazuje a koriguje.
Doporučená cena: 269 Kč

 

 

Vita Lift
Hydratační krém Vita Lift je určen pro boj s příznaky stárnutí pleti.Vita Lift obsahuje Par-Elastyl, který pleť zpevňuje a vyhlazuje a zvyšuje elastičnost pokožky
Doporučená cena: 269 Kč

Už víte, co koupit svému muži, příteli nebo milenci na Valentýna? Men Expert je ta správná volba!

A nyní máte na Ženě-in šanci vyhrát krásný balíček Hydra Energetic, který je připraven pro 15 z Vás. Tak neváhejte a soutěžte ZDE.

Reklama