Pojďme se pobavit veselou historkou! Naše čtenářka s nickem Samečka, nám poslala příspěvek, který prostě musím zveřejnit :) I muži mají své dny :) Čtěte a nezapomeňte napsat do diskuze!


 

Minulý týden koupil můj manžel novou sekačku. A já si vzpomněla na příhodu sekačkovo -  vánoční, kterou mi vypravovala moje kamarádka Lidka a která mě velmi pobavila. Jestli chcete...

Pavel, muž mé kamarádky remcal před vánocemi, že hlavně nechce žádné „měkké“ dárky (rozuměj - oblečení). Chtěl novou sekačku na zahradu. „Houby, stará je ještě dobrá“, odbývala ho Lidka, ale v duchu se rozhodla, že mu ji koupí. Na štědrý den pod stromeček rozmístila ony měkké dárky a sekačku schovala u sestry, která bydlí přímo vedle nich a po večeři se navštěvují. Když byl kapr spořádaný, balíčky rozbalené a Pavel s vidinou, že musí na vánoce do práce se útrpně usmíval nad novým svetrem, přišli koledníci. Popřáli si hezké vánoce, holky si sedly na sedačku s bílým plyšem a mezi sebe zaklínily mísu s burákama. Louskání burských ořechů u Popelky byl rituál. Po chvíli jen tak mimochodem Lidka poslal manžela do kuchyně. Řev, který se ozval poté, byl ohlušující. Pavel rval krabici, dobýval ven vytouženou sekačku a jásal... Následně s ní vjel do naklizeného obýváku, políbil svou ženu, vytrhl jí z rukou mísu s ořechy a chrstl je na podlahu. Než se stačil kdokoli vzpamatovat, zapnul sekačku a najel na ten binec. Dílo zkázy bylo dokonáno. Frajer zapomněl na sběrný koš a veškerý bordel (dámy prominou) vyletěl druhou stranou ven. Slovy Lidky : Šlupky z buráků byly na stromečku, na bílém plyšovém přehozu, na stole s cukrovím, na zácloně a já se sestrou jsme je měly i ve vlasech. „ Má tah! Holky, ukliďte to trochu, já se jdu nachystat do práce!“, řekl potěšený Pavel a vytratil se.

No řekněte, mohla jsem si tuto historku nechat pro sebe?

samečka

Reklama