Dlouho jsem přemýšlela nad dnešním tématem a dumala, který polibek pro mne byl něčím výjimečný..... nebyl to ani ten uslintaný pokus o líbání, kterému se říká "první polibek", ani žádný ze žhavých zážitků potom, je to docela jinak :o))

Je mi 25 a líbala jsem se v životě s několika muži, většinou to bylo krásné, romantické, ale na nejkrásnější polibek to bylo málo.

Ten nej byl nej opravdu ve všech směrech... byl nejkrásnější, nejnečekanější a od nejhezčího mužského, jakého znám... byl od mého malého syna, který se zrovna v tu dobu naučil říkat máma... jinak je to raubíř a torpédo, ale v den, o kterém mluvím, dal najevo, že i "muži mají své dny", dokonce i ti malí.

Řádil jako tornádo, hrál si, najednou přišel ke mně, podíval se mi do očí a dal mi ten nejkrásnější, nejuslintanější a nejnečekanější polibek, jaký jsem kdy dostala.

Tenhle polibek chutnal po čokoládce, ale i po pravé a nehrané náklonnosti, a patřil mezi ty krásné chvíle, na které se nezapomíná.

Od té doby se z malého stal slušný svůdník a pusinku špulí na každou krásnou slečnu, která mu přeběhne přes cestu, ale to mne nerozhodí... za prvé mi ve svém roce a půl s žádnou krasavicí ještě nějakou chvilku neuteče a za druhé vím, že jeho první políbení patřilo jenom a jenom mně :o))

Z_U_Z_U


Díky za příspěvek :-). Na takové pusinky se nezapomíná! Ať Vás budoucí svůdník žen ale moc nezlobí!

Zítra s Vámi bude na stránkách Žena-in celý den Mira. Bude se Vás ptát na morálku. Už nyní můžete posílat své příspěvky.

                                                      redakce@zena-in.cz


Soutěž

Výsledek z novinky "Smrděl cigaretami a pivem" vydělte čtyřmi.

Pravidla k celodenní soutěži  ZDEReklama