fds
Zdroj foto: Facebook

Na velikosti nezáleží… Ne, nebudeme zde rozebírat to, co vás možná právě napadlo. :) Jsme přece v rubrice Domácnost, proto se dnes zaměříme se na balkony. Krásný, upravený a stylový balkon nemusí být jen záležitostí několika desítek metrů čtverečních, jak by si někdo mohl myslet. I za menšího balkonu se dá vytvořit oáza klidu a harmonie, kterou vám bude kdekdo závidět.

Vždy jste toužila po velké terase nebo zahradě, ale místo toho máte v bytě k dispozici jen menší balkon či lodžii?Nezoufejte, protože i z něj můžete vytvořit nádherné místo, kde budete tak ráda odpočívat a nabírat síly.

Balkon můžete vybavit vhodným zahradním nábytkem, který může být kovový, vsadit můžete i na ratanovou klasiku. Důležité je myslet na dostatek zeleně, kterou můžete zavěsit na zdi či „ze stropu“, pokud vás opravdu tíží nedostatek prostoru. Nemusíte se bát pořídit si i nějaký ten keříček s ovocem či nějakou bylinkou, kterou oceníte při vašich kulinářských pokusech. Vhodnou kulisou k dotvoření celé pohodové atmosféry jsou jednoznačně svíčky, ty perfektně dokreslí celek vaší malé a útulné oázy klidu.

V naší fotogalerii můžete nasbírat trochu té inspirace a můžete se pustit do práce, je totiž nejvyšší čas.

Čtěte také:

Reklama