Hledáte originální, ale zároveň praktický kousek do vaší kuchyně? Nechte se inspirovat kuchyňskými váhami od značky Eta.

 

Digitální kuchyňská váha

Hledáte elegantní kousek? Digitální kuchňyská váha Eta splní vaše očekávání. Váha má skleněnou vážící plochu s přesností vážení na 1g. Ovládá se pomocí dotykových tlačítek. Pokud už váhu nepotřebujete, automaticky se vypne po 60 sec. Váha má funkci TARE - odečtení hmotnosti nádoby, indikátor přetížení a indikátor slabé baterie. Váha funguje na 4 x 1,5 V AAA baterie, které jsou součástí balení.

eta

Více informací najdete zde.

Digitální kuchyňská váha Popi – v několika barevných provedeních

eta

Digitální kuchyňská váha ETA 1777 najde své uplatnění v každé kuchyni. Kromě svého jednoduchého a nadčasového designu vyniká také svou praktičností. Váha zváží až 5 kg v jednotkách, které si sami zvolíte, a to buď v g, kg, lb, nebo oz.

Nerezová odnímatelná nádoba má objem 2 litry a uvnitř je ryska zobrazující objem. Váha má také užitečnou funkci TARE pro odečtení hmotnosti nádoby nebo pro postupné dovažování. Díky přehlednému, atraktivně modře podsvícenému LCD a dotykovému ovládání se s ní snadno pracuje. Velice užitečné je také automatické vypínání po 15 vteřinách nečinnosti, indikátor přetížení i slabé baterie. Váha má protiskluzové nožičky pro lepší stabilitu a velice snadno se udržuje čistá.

Více informací najdete zde.

eta

Digitální kuchyňská váha Lori – v několika barevných provedeních

eta

ETA Lori je přesná kuchyňská váha, která váží do 5 kg, má funkci TARE pro postupné dovažování a zvládne také měření objemu vody a mléka.

Vážící plocha je plastová a jedná se o dobře zvolený povrch, který se velice snadno udržuje čistý a je také odolný.
Hodnoty se zobrazují na přehledném LCD displeji a vážení je možné nejen v  gramech, ale také v librách, uncích, tekutých uncích a mililitrech v  případě měření objemu vody či mléka.

Vypnutí je automatické po 2 minutách, což výrazně šetří baterii, která je součástí balení. Indikátory upozorní na přetížení, ale včas i na slabou baterii.

Mezi další praktické prvky patří vysouvatelné poutko pro zavěšení váhy, protiskluzové nožičky i snadná a hygienická údržba plastové vážící plochy. A vážit můžete hned, jak ji vybalíte, protože baterie jsou již součástí balení.

eta

Více informací najdete zde.

 

Reklama