Uvažujete nad rekonstrukcí koupelny? I když jde o malý prostor je škoda ho zanedbávat. Toto místo si také zaslouží být stylové a moderní. Podívejte se na následující originální nápady.

KartellSérie Kartell by Laufen byla nově obohacena rozměrným umyvadlem o šířce 120 cm, které dokonale padne do každé větší koupelny. Umyvadlo je k dostání i v šířce 90 cm s odkládací plochou vpravo.  Obě varianty díky systému skrytého přepadu nemohou nikdy přetéci. Zároveň v sobě nemají ani viditelný otvor, což z nich dělá unikátní designový prvek.

KartellInovativní kolekce INO designéra Toana Nguyena obratně využívá vlastností SaphirKeramik, jehož hlavní výhodou je robustní a tvárný materiál, který umožňuje formovat pevné stěny tenké jako plátek. Součástí setu INO je i samostatně stojící vana, která je vyrobena z nového speciálního materiálu Sentec. Vana se může chlubit nejen svou lehkostí a úzkými okraji, ale i tím, že je odlita z jediné formy. Navíc má integrovanou opěrku hlavy, čímž vytváří dokonalou atmosféru relaxace a odpočinku.

KartellNetradiční designový potenciál revolučního materiálu SaphirKeramik od společnosti Laufen se naplno projevuje v nové kolekci VAL, která byla navržena Konstantinem Grcicem. Grcic pro novou kolekci navrhl samostatně stojící vanu, která s lehkostí a elegancí sobě vlastní vnáší do koupelny smysl harmonie. Oválnou vanu o velikosti 1600x750x520 mm zdobí extrémně úzké okraje, které dokonale doplňují styl ultra tenkých umyvadel. Vana je vyrobena z pevného povrchového materiálu Sentec, který umožňuje odlití z jediné formy a navíc výrobkům ubírá na váze.

 

 

Kartell by Laufen umyvadlová mísa 

KartellPevná geometrie keramických předmětů je zmírněna lehkostí pestrobarevných plastových prvků, což dodává koupelně na vzdušnosti.

 

 

 

 

 

 

Kartell by Laufen vana

KartellKe všem vanám Laufen z materiálu SENTEC jsou nabízeny i systémy vzduchové a vodní masáže. Ta obsahuje jedinečný systém 90ti vzduchových trysek rozmístěných na dně vany. Komplet trysek skvěle doplňuje barevné osvětlení, dodávající domácímu wellness tu pravou atmosféru.

 

 

 

 

 

 Umyvadlo Jika Tigo

Jika

Moderní asymetrické umyvadlo Jika Tigo s čelním držákem ručníku je ideálním řešením i pro menší koupelny, jelikož hravě využívá prostor pod umyvadlem.

Umyvadlo Jika Pure

Jika

Praktické umyvadlo Jika Pure lze díky své malé hloubce umístit na desku, doplnit skříňkou, či zavěsit na stěnu a doplnit chromovaným sifonem. Umyvadlo současně disponuje i odkládací plochou. 

Vana Jika Tigo

Jika

 Asymetrická vana Jika Tigo plní hned dvě funkce. Ergonomicky tvarovanou vanu lze využít pro klasické koupání, nebo díky speciální zástěně také jako sprchový kout. Vana a sprcha v jednom už tak není výsadou velkých koupelen. V rozšířené části (80 cm) se pohodlně osprchujete a v užší části (70 cm) si dopřejete příjemnou koupel.

Více informací najdete na stránkáchwww.laufen.cz a www.jika.cz.

Reklama