Další příspěvek i s fotkou k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Etherealgirl. Každému člověku sluší jiný účes a dva copy po stranách se nehodí pro starší ženy, soudí...

Ráda nosíte po stranách dva copy? Tenhle účes se nehodí ke starším ženám, tvrdí čtenářka Etherealgirl - více v jejím příspěvku níže...


Copy/Copánky - pro mnoho lidí jeden ze „znaků“ hravosti, nevinnosti, nedospělosti... dětské naivnosti... záleží však na tom, z jakého úhlu se na toto podíváme... resp. záleží na nositeli těchto vlasových kreací. Nebudu teď mluvit o dětech v předškolním věku a na 1. stupni základní školy, protože k těm to prostě „patří“. Znáte snad nějakou holčičku, která by někdy nechtěla od mámy zaplést copánky (nebo aspoň culíky)? Přijdou nám pak tak rozkošné! :-)

U dívek skoro dospělých (nebo mladých žen) vídávám copy poskrovnu... teď nemluvím o afro-copáncích apod. alternativních záležitostech souvisejících s lifestylem, hudebním vkusem (spousta lidí se přeci stylizuje dle hudebního žánru, kterému holdují), ale myslím tím klasický zapletený cop. Důvod? 1) Ne každé sluší, 2) ne každá má ráno čas na tvoření si tohoto na hlavě, 3) málokdo to umí tak, aby vypadalo konečné dílo - spolu s výběrem oblečení - vkusně, stylově. Může se totiž stát, že v konečné fázi bude dívka vypadat jako z nepovedenéh filmu se třema XXX pro pány, 4) málokomu se tyhle kreace na vlastní hlavě líbí (mluvím za své okolí).

A co ženy staršího věku? Rozhodně bych jim nedoporučovala dva copánky po stranách... dle mého názoru by to vypadalo trošku směšně, ale jeden cop stočený do drdolu, upevněný sponkami vypadá prostě skvěle! K tomu nějaký elegantní úbor, a je to!

Prostě záleží na tom, jaký druh copu zvolíte... záleží na tom, jestli máte/nemáte soudnost (ale co to je, že?:-))... a taky především na tom, na kolik (a na co) se cítíte. Ano, teď si odporuji, ale znám moc dobře situaci, kdy si člověk něco „zamiluje“...a nosí to (nejen na hlavě :-)) přes všechny „zlé“ komentáře okolí, které to s ním přece myslí dobře...a tvrdí, že se to k němu prostě nehodí. Ach, vem to čert!

Ženy, noste na hlavě to, co se líbí především Vám!

P.S.: přikládám důkaz, že na mužích (v tomto případě ještě dítěti) mohou copánky vypadat taky velice dobře.

copanky

Etherealgirl

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 11. července 2011: Copy a copánky

Po tomto tématu jste před nějakou dobou samy volaly, milé čtenářky. Uzrál čas a téma je zde!

  • Jaký je váš vztah k copům a copánkům?
  • Umíte si uplést francouzský, rybí nebo extra kreativní cop?
  • Přijdou vám copánky dětinské, nebo naopak in i v dospělém věku?

Pište mi své příspěvky na redakční e-mailovou adresu (viz níže). Můžete k nim přiložit i fotku svých copatých výtvorů. Nezapomeňte, že chcete-li vyhrát dárek, respektive mít šanci na výhru dárku, musí váš příspěvek být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. A jaký že dárek můžete získat? Pro jednu z vás tu máme připravený krásný vlasový balíček od firem GARNIER a SCHWARZKOPF!

Reklama