Ani nevíte, jak jsem souhlasila s tím, jak je to protivné býti chlupatým. Zajímavé, že v mládí mi to vůbec nepřišlo, ale každá doba má své a tak postupem času, spíše tím, jak mi dorůstají vnučky, jsem své názory a náhledy na "chlupaté lidi" změnila.

Vnučky si holí ruce i nohy už dlouho, já na rozdíl od nich už tam nemusím, protože zub času zapracoval v tomto případě výborně! Ale tam, kde zase naopak by nemusel, tak bohužel, někdy, vlastně vždycky mi vadí nejvíce, že mám chloupky na bradě. Připadám si jako malomocná a když byla vnoučátka malá, tak mi také s oblibou při hlazení přejížděla právě po těchto partiích s otazníkem v očích, později i s otázkou: Babí, co to máš? Tak se snažím, zkouším všelijaké ty depilační pomůcky, ale řeknu vám, podle mých zkušeností tedy nic moc, nejosvědčenější je pořád manželův holící břit.

A chlupatí muži? To už je myslím taky pasé, aspoň mne a mého manžela o tom přesvědčily naše vnučky. Můj manžel, na kterém bylo vždy vidět, že on je opravdu ten, co pochází z opice, se prvně asi před 5 lety nechal ostříhat do  pasu a v podpaždí dokonce oholit. A už si zvykl.... starší vnučka ho přesvědčila, jak je to nehygienické, nečisté, ošklivé... a on kupodivu souhlasil. Takže i když jsme z opic, nemusíme vypadat jako opice!

Text nebyl redakcí upraven.

Všechny je máme, ale skoro všechny se jich zbavujeme, alespoň někde, alespoň někdy. Chlupy a chloupky, to je téma na dnešek.

  • Zbavujete se jich?
  • Holíte se od hlavy k patě, vůbec, anebo preferujte zlatý střed?
  • Kde vás vaše „srst“ trápí nejvíc?
  • Jakým způsobem se jich zbavujete?
  • A co si myslíte o chlupatých mužích?
  • Jste pro, aby se muži také holili jinde než na tváři?

Svoje příběhy, postřehy a zamyšlení na téma chlupy a chloupky posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky v průběhu celého dne zveřejňujeme a nakonec vybereme jeden, jehož autorku odměníme parfemovanou vodou Giordani White Gold v ceně 319 korun..

Reklama