Obchodní centrum Park Hostivař pořádá charitativní prodej darovaných kabelek. Do akce se zapojují nejen celebrity, ale také všichni, kteří chtějí přispět na dobrou věc. Ať už kabelku lidé darují nebo si ji koupí, přispějí na částku, která bude věnovaná členovi Nadace Šťastná hvězda.

 kabelka

Do prodeje věnovaly kabelku například Heidy Janků, Jolana Voldánová, Renata Czadernová, Lucie Křížková a další. Zájemci o VIP kabelku ji tak mohou získat za přijatelné ceny. Všechny kabelky, které jsou lidé ochotni věnovat, mohou donést na informace OC Parku Hostivař v -1 patře do 29. února. Samotný prodej darovaných kabelek se uskuteční 5. a 6. března 2016 a výtěžek z něj bude tím nejlepším dárkem pro maminku malého Bedříška, a pomůže jim tak pokračovat v léčbě spastické diparesie dolních končetin a levé ruky.

Více informací naleznete na www.parkhostivar.cz

sd

Malému Bedříškovi z Nadace Šťastná hvězda byla v roce jeho krátkého života diagnostikována DMO – spastická diparesa dolních končetin a levé ruky. Prošel již řadou nákladných rehabilitačních pobytů, rehabilitací, cvičení a dalších procedur. Se svou nemocí bojuje dál. Nyní mu je pět let a dle vyjádření neurologa, má Bedříšek velkou šanci chodit, třeba i s oporou, a žít tak plnohodnotný život, proto jsou pro něj pobyty v lázních a konkrétně thera-suite rehabilitace tak důležité a přínosné. Čím větší pokroky udělá nyní, tím to bude mít v životě snazší. 

Nadační fond Šťastná hvězda se zaměřuje na materiální pomoc dětským pacientům, jejich rodinám a zdravotně handicapovaným mladistvým.

Reklama