Po romantice a melancholii trocha humoru neuškodí. Zvlášť když jde o humor v podání Jarka Nohavici. Holky, buďte na ty chlapy trochu hodnější...

Pojďte se trochu pobavit! Jarek Nohavica toho ví o ženách hodně...


Dobrý den všem čtenářským žínkám i všem žínkám v redakci,

jelikož budu zítra běhat po doktorech, tak posílám písničku již dnes.
Jarka Nohavicu mám moc ráda a věřím, že i některým z vás udělám radost.
Krásný den, ať s oslavami nebo bez....

Hanula


A i když se to k dnešnímu tématu moc nehodí, posílám do éteru jako dovětek další Jarkovu písničku. Takhle to dopadá s příliš náročnými ženami...

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou redakce.

Téma dne 8. března 2013: Rádio ŽENA-IN.cz vám hraje k MDŽ

Zpříjemněte si den písničkou! Odpovězte mi na otázku:

  • Jaká písnička se vám hned vybaví, když se řekne: píseň o ženě?

bookSvou odpověď mi pošlete na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Z kapacitních důvodů budu pouštět vždy jen jednu písničku od jedné čtenářky, berte to tedy jako takovou skladbu na přání. Když se náhodou trefíte do písničky, kterou pošle nějaká čtenářka před vámi, nezoufejte, vyberu pro vás jinou písničku od stejného interpreta. Předpokládám, že zájem o téma (jak už to u našeho rádia bývá) bude veliký, tak se nezlobte, když se na vaši písničku vůbec nedostane. Doufám, že vás potěší i písničky pro ostatní čtenářky.

Pozor! Abyste měla šanci na dárek, je potřeba k tipu na písničku připojit i odkaz na YOUtube, kde je k poslechnutí. Můžete také napsat krátký text o tom, jestli máte s touhle konkrétní písničkou nějakou zajímavou vzpomínku.

Příspěvky posílejte nejpozději 8.3.2013 do 14.30 hodin. Později je ještě větší pravděpodobnost, že už nebudou uveřejněny.

Dárek: Jednu ze čtenářek, které si napíší o písničku na přání, odměním pěkným dárkem, knížkou Ivy Málkové a Jany Dostálové: Nakupujeme s rozumem, vaříme s chutí.

Reklama