Internetový magazín Nadoma.cz je hlavně pro ženy. Ale nejen pro ně. Adresa www.nadoma.cz je přeplněná tipy, jak trávit volný čas s rodinou, ale je i přímo nabitá vším ostatním - diskuzemi, recepty, kulinářskými radami a hlavně kvalitními články z oblasti jídla, zdravého životního stylu a kosmetiky.

Adresa, kde je žena ženou

Internetový magazín Nadoma.cz připravuje redakční tým společnosti Unilever ČR ve spolupráci s prověřenými odborníky z medicíny, gastronomie, dermatologie a jiných vědních oborů. Velká část vzniká z příspěvků registrovaných členů, členek – nadomaček.


Najdete tu sekce Volný čas, kde si můžete na mapě České republiky vyhledat tipy na zajímavé výlety. Akce můžete sami vkládat, doporučovat a hodnotit. Kdo se rád dělí o zkušenosti a povídá si s ostatními, tomu je vyhrazeno Diskusní fórum. Kdo rád píše a vzpomíná na zážitky z vlastního dětství nebo života svých dětí, ten může svým příběhem oživit sekci Zábava. A kdo rád soutěží, může vyhrát lákavé a hodnotné ceny.

Nechybí zde ani články z oblasti jídla, zdravého životního stylu a kosmetiky. Vděčné a u čtenářek oblíbené jsou seriály (najdete je ZDE) – např. Malý lexikon o výživě, I s tuky můžeme být štíhlí, Děti a zelenina, Příjemné chvíle mohu být i v zimním období, České svátky a zvyklosti, Krása ve zralém věku a mnoho dalších.

Proč právě Na Doma?

Na Doma je věrnostní program, který společnost Unilever ČR zřizuje pro všechny, kteří si oblíbili její značky z divizí jídla, zmrzliny a kosmetiky. Ti, kdo se zaregistrují do programu, jehož pravidla najdou na internetových stránkách www.nadoma.cz, mají možnost zdarma čerpat z mnoha výhod.

Před pár dny vyšlo v pořadí již čtrnácté číslo časopisu Na Doma, který všichni registrovaní našli ve svých poštovních schránkách. A spolu s tímto číslem poprvé vychází i elektronická verze časopisu – moderní a vždy po ruce. Tato verze bude k dispozici na stránkách Na Doma i v následujícím roce. Časopis tak mají nadomačky možnost zdarma si stáhnout do svého počítače, vytisknout nebo poslat formou odkazu své kamarádce. 

Co je ale nejdůležitější – být nadomačkou není rozhodně OUT, naopak! Proto klikněte a buďte IN!

 

Reklama