Sbírej!
5e2198c64e11eobrazek.png
Andrea, Mia, Step hanie, Emma i Olivie – všechny najdou děti v nových herních boxících. Milovnice zvířat Mia je veterinářka, Olivie objevuje tajemství vědy, Stephanie je nejlepší cukrářka ve městě, Andrea bude novou superstar a umělkyně Emma má fotostudio. Hra na vysněné povolání na sebe nenechá dlouho čekat. Posbírejte s dětmi všech pět boxíků a postavte si vlastní městečko.

Přenášej!
5e2198e122600obrazek.png
O přestávce, v družině, u babičky, s kamarády. LEGO Friends Herní boxíky se vejdou do kapsy a děti tak mohou kdekoliv zapojit i své kamarády a užít si společně spoustu legrace. Maminky ocení, že po uzavření boxíku se nic nepoztrácí a všechny kostičky zůstanou bezpečně uložené uvnitř, připravené k další zábavě.
5e2198f1b1ed0obrazek.pngSkládej!

Nové boxíky představí dětem svět LEGO Friends. Navíc by to nebyl set LEGO, kdyby boxíky nešly mezi sebou skládat a spojovat dohromady. Můžete tak postavit celý dům plný zajímavých her. V každém boxíku najde dítě vše nezbytné pro vysněné povolání. Žádná budoucí veterinářka se neobejde bez lahvičky na krmení chlupatých mazlíčků, hudební hvězda potřebuje mikrofon a reproduktory, fotografka na svůj fotoaparát zachytí vše zajímavé, cukrářka dort neumíchá bez pořádného cukrářského náčiní a zvídavá vědkyně každý den pracuje se zkumavkami. Součástí balení jsou i originální samolepky, kterými si děti mohou boxíky dozdobit. V každém balení je navíc ukryto tajné zvířátko!
5e219907392baobrazek.pngNikdo neví předem, kterého z pěti roztomilých zvířecích kamarádů ve svém boxíku najde!
5e21991cf344dobrazek.png

Dobrodružství s LEGO Friends Herními boxíky tímto nekončí! V dubnu se mohou děti těšit na dalších 5 nových motivů. Doporučená cena LEGO Friends Herního boxíku je ve všech pěti variantách 249 Kč.
5e219936bf1abobrazek.png

Více na LEGO.com/Friends
5e219953d8687obrazek.png

Reklama