Anya Taylor-Joy

649eb8c5f0c29blobid0.png
Foto: Shutterstock

Hvězda minisérie Dámský gambit, který vyšel v roce 2020 a okamžitě se stal jedním z největších hitů Netflixu, se v rozhovoru pro W Magazine v roce 2016 svěřila, že měla dlouhou dobu problém podívat se na sebe do zrcadla poté, co si z ní lidé na internetu začali dělat legraci kvůli jejím očím a přirovnávali ji k rybě. V současné době má herečka velkou podporu u svých fanoušků, kteří se jí na sociálních sítích zastávají a odsuzují hanlivé komentáře směřované na její obličej.

Zac Efron

649eb9220d46dblobid0.png
Foto: Shutterstock

Tento oblíbený pětatřicetiletý herec se na obrazovkách objevoval už od mládí. Lidé ho viděli vyrůstat a byli zvyklí na jeho perfektní a vypracovanou postavu. Když se pak v roce 2017 objevil ve filmu Pobřežní hlídka, lidé začali jeho postavu komentovat s tím, že „ztaťkovatěl“. V rozhovoru pro Men’s Health herec prozradil, že už se nechce nikdy více uchýlit k metodám, které byly zapotřebí k tomu, aby si znovu získal postavu plavčíka. Toto znovu nabyté dokonalé tělo totiž přišlo za cenu diuretik, příliš častého tréninku, špatného spánku a tří stejných jídel každý den. Herec uvedl, že nakonec upadl také do depresí. Nakonec mu trvalo půl roku, než se vrátil opět do normálu.

Emma Roberts

649eb926652c9obrazek.png
Foto: Shutterstock

Herečka, které je nyní 32 let, se v prosincovém čísle tištěného magazínu SHAPE v roce 2017 svěřila, že trpěla komplexy kvůli svojí výšce. Při svém vzrůstu metr padesát sedm si totiž vždy připadala malá. Nyní je prý ale mnohem více sebevědomá a svou výšku miluje.

Emmu Roberts můžeme znát například z filmů Millerovi na tripu, Sváteční rande nebo seriálu American horror stories.

Anne Hathaway

649eb9c58761ablobid0.png
Foto: Shutterstock

Anne, kterou si většina z nás jistě nejvíce pamatuje jako Miu Thermopolis z Deníku princezny, se pro Glamour svěřila, že je stále nejistá ohledně vzhledu svého těla. Na mysl jí prý stále vyvstávají otázky, zdali není málo hubená, nebo naopak moc hubená či zda má správné tvary. Jsou to prý její obsedantní myšlenky, za které se velmi stydí. Ráda by prý ale dosáhla stavu, kdy by neřešila, co si o ní například myslí druzí. To by byl pro ni stav svobody.

Jessica Simpson

649eb9cb05d87obrazek.png
Foto: Shutterstock

Jessica v roce 2020 pro Women's Health uvedla, že je na sebe velmi tvrdá i co se vzhledu týče. Často u ní docházelo například k pravidelnému kolísání váhy. Mnohokrát také uvažovala, že si nechá zmenšit svá prsa. K tomu ale nakonec nedošlo a nyní po dětech to americká herečka a zpěvačka ani neplánuje. 

Zdroj info: peopleglamourmenshealthpeoplebuzzfeednewswmagazineeverydayhealth8days

Čtěte také: 

Reklama