Oblíbené vlhčené ubrousky Menalind professional jsou nově k dostání i v desetikusovém balení, které skvěle padne do každé kabelky! Mají pH 5,5, které je šetrné k pokožce a zabraňuje tak podráždění. Navíc jsou obohaceny o výtažek z heřmánku, který má na pokožku zklidňující účinek. Vlhčené ubrousky neobsahují alkohol ani parabeny, takže se skvěle hodí i k péči o velmi citlivou pokožku. Praktické balení je navíc znovu uzavíratelné, takže se nemusíte bát, že by vám ubrousky po čase vyschly.

Vlhčené ubrousky Menalind professional oceníte stejně dobře v práci, jako třeba v přírodě při sportu. K dostání jsou ve vybraných lékárnách za doporučenou cenu 49 Kč.

menalid

MoliMed

Pokud se absorpční pomůcky MoliMed staly vaším nenahraditelným pomocníkem, určitě vás potěší, že k nim při jejich nákupu dostanete od července ve vybraných lékárnách praktický dárek v podobě hygienických kapesníčků Menalind professional. Praktické desetikusové balení se hravě vejde do každé kabelky, takže budete mít tyto kapesníčky, určené k intimní hygieně, kdykoli po ruce.

molimed

Balení absorpčních pomůcek MoliMed s kapesníčky zdarma si můžete zakoupit ve vybraných lékárnách za doporučené ceny: MoliMed Micro Light 73 Kč, MoliMed Micro 79 Kč a MoliMed Mini 90Kč.

MoliCare Mobile

balicek

Kalhotky MoliCare Mobile jsou určené pro všechny osoby, které se nechtějí nechat omezovat ani větším únikem moči a přejí si zůstat stále aktivní. Tyto kalhotky jsou prodyšné a obsahují speciální kroucené vlákno. To odvádí z povrchu veškerou tekutinu, kterou pak bezpečně uzamkne uvnitř savého jádra. Díky tomu se už nebudete muset obávat nepříjemného protečení nebo prosáknutí na oblečení. Kalhotky MoliCare Mobile mají navíc na povrchu pH 5,5, které je antibakteriální a šetrné k vaší pokožce. Díky tomu, že není na povrchu kalhotek použita žádná fólie, může vaše pokožka volně dýchat a nedochází tak k zapaření a k nežádoucímu podráždění kůže. Navíc si své oblíbené kalhotky můžete od července zakoupit ve vybraných lékárnách v akčním balení se dvěma kusy navíc zdarma.

MoliCare Mobile

Doporučená cena akčního balení ve velikostech M a L je 377 Kč.

Reklama