Jemná pěna s výtažky z jetele odstraní make up a dodá pleti hydrataci

jetelČervený jetel je známou rostlinkou, která zdobí louky i trávníky po celé republice. Mezi jeho lístky často hledáme symbol štěstí – čtyřlístek, ale jetel je znám také pro své cenné složky. Jetel luční patří mezi léčivé bylinky, funguje jako přírodní antioxidant. Právě výtažků z jetele červeného využívá také hydratační řada kosmetiky NATURE Marionnaud, která se nyní rozrostla o novinku – pěnový odličovač. Díky jemnému složení a hedvábné pěnové konzistenci je vhodný i pro citlivou pokožku, a kromě dokonalého odlíčení se postará také o hydrataci pleti. Novinka, stejně jako všechny přípravky kosmetiky NATURE je k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Pečlivé odlíčení pleti by mělo být pevným rituálem každé ženy. Jen řádně vyčištěná pleť může dýchat a přijímat složky následné péče. Pro všechny ženy, které si zakládají na přírodních ingrediencích a preferují smývající odličovací přípravky je vhodná novinka kosmetiky NATUREpěnový odličovač.

MarionnaudMarionnaud NATURE Jemná odličovací pěna – pěna je určená pro každodenní odličování obličeje. Hedvábné mléko se při styku s vodou promění v bohatou pěnu, která šetrně, ale důkladně odstraní všechen make up. Odličovač je vhodný i pro citlivou pokožku a navíc ho díky hydrataci ocení ženy například na cestách. K dostání v síti parfumerií Marionnaud, 125 ml za cenu 279 Kč.

Tato novinka je doplněním stávající hydratační řady značky NATURE, hydratační péče o pleť dále zahrnuje tyto tři produkty:

  • MarionnaudMarionnaud NATURE Jemná micelární voda – jemná micelární voda nabízí odlíčení celého obličeje včetně partií rtů a očí. V jednom kroku dokonale pleť odlíčí a zároveň ji hydratuje. Červený jetel zjemňuje pokožku a působí jako přírodní antioxidant, glycerin hydratuje. K dostání v síti parfumerií Marionnaud, 200 ml za cenu 249 Kč.
  • MarionnaudMarionnaud NATURE Exfoliační krém – jemná exfoliace je určena k hloubkovému čistění pleti dvakrát týdně. Obsahuje antioxidant v podobě červeného jetele, mandlový olej pro hydrataci a zjemnění pokožky a drobné částečky kokosového ořechu pro exfoliační účinky. Pomáhá vyčistit pleť a odstranit odumřelé buňky, aniž by pokožku dráždil. K dostání v síti parfumerií Marionnaud, 75 ml za cenu 239 Kč.
  • MarionnaudMarionnaud NATURE Lehký krém – krém hedvábné konzistence je ideální podkladový krém pod make-up. Červený jetel se postará o zjemnění pokožky a zároveň působí jako přírodní antioxidant, meruňkový olej hydratuje a extrakt z léčivé byliny Kasie úzkolisté dodá pleti jas. Krém pokožku ochrání před škodlivými volnými radikály a zajistí potřebnou hydrataci. K dostání v síti parfumerií Marionnaud, 50 ml za cenu 379 Kč.
Reklama