Hitem letošního léta jsou nová tělová mléka do sprchy Lactovit. Osprchujete se a na vlhkou pokožku přímo ve sprše nanesete tělové mléko do sprchy a opláchnete. Vstřebá se téměř okamžitě a vy se můžete ihned obléknout. Vitamíny a mléčné proteiny zajistí intenzivní výživu a hydrataci pokožky.   

Lactovit

LactovitTělové mléko do sprchy Lactovit Lactourea má ovšem ještě něco navíc. Unikátní kombinace mléčných proteinů, vitamínů a 10% Lactourey – komplexu kyseliny mléčné a čisté urey dokáže ošetřit a plně hydratovat i extrémně suchou pokožku. Čistá urea snižuje ztráty vody z pokožky a kyselina mléčná zvyšuje její hydrataci a má protizánětlivé účinky. Díky svým jedinečným hydratačním schopnostem se urea používá v léčbě dermatologických problémů.  Složky působí hluboko uvnitř, regenerují ji a zajišťují extrémní hydrataci.

Slunce naši pokožku vysušuje, proto je potřebné v letním období kůži zajistit maximální hydrataci. Tělové mléko do sprchy Lactovit Lactourea zajišťuje 24hodinovou hydrataci sluncem vysoušené pokožky.

Doporučená MO cena -  Lactovit mléka do sprchy 230 ml – 104,90 Kč.

 

Reklama