Začíná se oteplovat, blíží se nám léto. A to je období, kdy nás sluneční paprsky svádí k většímu odhalení.

Léto je čas odhalených ramen a minisukní.
Každá žena se tedy snaží na horké letní měsíce připravit co nejpečlivěji.
Od pleťového krému s vyšším faktorem, přes dekorativní kosmetiku až po kvalitní tělové mléko.

Zdravá pokožka, pružná a pevná pleť, její mladší a hezčí vzhled jsou nejdůležitějšími požadavky, které na kosmetické výrobky dnešní ženy mají.
Protože pokožka je po zimě suchá a povadlá, potřebuje dostatek hydratace, novou energii a svěžest.

Dove Firming Lotion v létě

Většina žen se po třicítce cítí stále mladě, ale jejich pokožka je na tom mnohdy hůř. Zpevňující tělové mléko Dove Firming Lotion pokožku účinně a zdravě hydratuje, urychluje obnovu buněk a pleť je pak hladší na dotek a krásnější na pohled.

Pravidelným používáním mléka lze snadno a v soukromí svého domova dosáhnout zlepšení pevnosti a pružnosti pokožky.
Již po prvním použití Dove Firming Lotion bude pleť znatelně hladší a pružnější.
Zpevňující mléko podporuje funkci přirozených enzymů obsažených v pokožce a obnova v horních vrstvách epidermis je tak rychlejší.
Tato obměna ovlivňuje celkový vzhled pokožky.

Pro zaručení optimální funkce enzymů, musí být hladina vlhkosti v pokožce správně vyvážená. Není-li kůže dobře hydratovaná, enzymy nemohou pracovat, buňky se neobměňují a výsledkem jsou shluky slepených buněk na povrchu pokožky.
Pleť je pak na dotek hrubá, vypadá suchá a je plná šupinek.
Dove Firming Lotion s nejmodernějším hydratačním systémem podporuje hydrataci pokožky, a tak umožňuje aktivitu přirozených enzymů obsažených v pleti a posiluje obnovu buněk během pouhých čtyř dnů.

Výsledek? Pleť, která je pružnější a znatelně pevnější.

Tělové mléko je velice příjemné a nejlépe jej každý den vmasírováváme krouživými pohyby do pokožky. 
Tělové mléko je dermatologicky testováno a je vhodné pro všechny typy pleti
Ve studii prováděné nezávislým výzkumným ústavem (AC Nielsen Bases) bylo zjištěno, že 73 zúčastněných respondentek zaznamenalo zpevňující efekt již po třech týdnech.

Odhalte svou krásnou pleť

Tajemství účinnosti Dove Firming lotion je kombinace tří složek, které se společně podílejí na vytváření nového vzhledu pokožky. První ingrediencí jsou extrakty z jader vinné révy. Tato vzácná látka je známá v oblasti péči o pleť obličeje, jako ochranný prvek proti stárnutí. Její výtažky se v pokožce chovají jako účinné antioxidanty, které deaktivují volné radikály a zabraňují jejich ničivým účinkům na pokožku, čímž ochraňují pleť před stárnutím.

Také ceramidy hrají při ochraně pokožky před nepříznivými vlivy vnějšího okolí a ztrátě hydratace svou nezastupitelnou roli.
Ceramidy patří k nejdůležitějším lipidům obsaženým v pokožce a aktivně se podílejí na podpoře ochranné funkce epidermu.
Třetí účinnou složkou zpevňujícího mléka Dove je nejmodernější hydratační systém, který posiluje přirozené enzymy v pokožce, umožňuje jejich aktivitu a posiluje obnovu buněk.

Každá žena by si k péči o pleť měla najít denně alespoň chvilku. Po použití Dove Firming Lotion se již každá žena všude moci pochlubit pevnější a pružnější pokožkou, která přispívá k pocitu zvýšeného sebevědomí a ženskosti.

Reklama