Každý z nás ví, že zdraví je na prvním místě a měli bychom o něj preventivně pečovat. Darujte svým blízkým multifunkční doplněk stravy, čistou kyselinu hyaluronovou.

Kyselina hyaluronová se v lidském těle vyskytuje přirozeně a tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. S věkem její množství i schopnost přirozené produkce v organismu ubývá. Její nedostatek se může projevit suchostí v oblasti kůže, sliznic, ale také očí. V posledních letech je populární složkou kosmetických přípravků, ale tělu ji lze dodávat i účinněji – vnitřním užíváním (polykáním) a to málo kdo ví.

Hyaluron N-Medical je kyselina hyaluronová pro vnitřní užívání vyrobená v České republice. Obsahuje nejvyšší koncentraci 100% čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové (1 ml = 20 mg). Tento doplněk stravy hydratuje pokožku, tkáně a celý organismus směrem zevnitř ven. Opačným směrem, než krémy a masti. Proniká do všech částí těla. Napomáhá v boji proti vráskám, zvyšuje hydrataci pokožky, tkání a celého organismu).
5be43d3b43801obrazek.jpg

Jak se Hyaluron N-Medical užívá?
Ve sklenici čisté vody, džusu nebo zeleninové šťávy se rozmíchá 1 ml roztoku a vypije se.
Roztok se nesmí míchat s alkoholem a horkými nápoji.

Jak Hyaluron N-Medical funguje?
Kyselina hyaluronová se rozloží na dvě základní části, naváže se na krevní bílkoviny a putuje krevním řečištěm ke všem buňkám těla. Jakmile k buňkám doputuje, začne tělo vybízet k produkci vlastní kyseliny hyaluronové. Hyaluron N-Medical také zvýrazňuje a posiluje účinky hydratačních krémů, sér, masek na obličej a dalších produktů, které kyselinu hyaluronovou obsahují. Tyto přípravky však neproniknou do hlubších vrstev pokožky. Hyaluron N-Medical působí naopak, tudíž vyživuje směrem zevnitř ven. Dostane se tedy do všech částí těla, a tím řeší příčinu dehydratace.

Hyaluron N-Medical
Doplněk stravy pro vnitřní užití s obsahem 100% čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Farmaceuticky zpracovaná kyselina hyaluronová se ve formě roztoku lépe a rychleji vstřebává.

Více informací najdete na www.13drops.eu/cs/  nebo www.facebook.com/hyaluron.nmedical/