neutrogenaLéto je obdobím, kdy se častěji sprchujeme, chodíme na lehko, užíváme si letní pohody, chodíme se koupat a sportujeme. Každá koupel vysušuje naši pokožku, je dobré ji chránit a hydratovat.

Například koupání v bazénu v chlorované vodě vysuší pokožku i těm, kteří nemají citlivou kůži. Agresivní složky, obsažené ve vodě v bazénu musí zajistit čistotu vody, působí však na naši pokožku tím, že ji vysušují a zanechávají známý chemický zápach. Proto je vždy dobré se ještě po koupeli v bazénu osprchovat vodou a ošetřit vysušenou pokožku výživným krémem či hydratačním mlékem.

Dalším nepříjemným vlivem na naši pokožku v létě je práce v prostředí s klimatizací. Střídání teplot a pobyt v místnosti, kde je nízká vlhkost vzduchu působí negativně na stav pokožky.

Nejsilnějším vlivem na vysušení pokožky v létě je samotné slunce a jeho horké paprsky. Odpařují z kůže přirozenou vlhkost, působí na její strukturu.

Proto zejména v létě stojí za to zajistit si tu nejlepší péči o pokožku. Obvykle přípravky na tělo hydratují pouze na povrchu a krátce. Již několik hodin po hydrataci se pocit sucha vrací a znovu musíte pokožku namazat. Vaše pokožka potřebuje pouze osvědčené kosmetické přípravky, jejichž působení trvá opravdu dlouho. Proto vám chceme představit novinku od značky NEUTROGENA®, na kterou se můžete spolehnout - vaše pokožka bude dokonale hydratována.

Pro suchou pokožku vyvinula NEUTROGENA® nové hloubkově hydratační tělové mléko obohacené o sezamový olej. Nové tělové mléko poskytuje dlouhotrvající 24hodinovou hydrataci a ochranu suché pokožky. Unikátní složení se sezamovým olejem navíc zanechává pokožku extra jemnou a hebkou na dotek.

Jak nové hydratační mléko funguje? Jaký mají jeho složky na pokožku těla?

  • Cenný sezamový olej

Sezamový olej je cenný zdroj vitamínů a kyselin. Má čisticí vlastnosti, doplňuje také hladinu lipidů ve vrchní vrstvě pokožky. Jako změkčovadlo (emoliencium) brání nadměrné ztrátě vody. Sezamový olej také poskytuje pokožce hedvábnou jemnost a hebkost.

  • Spolehlivé působení

Účinnost nového hloubkově hydratačního tělového mléka NEUTROGENA® s olejem byla klinicky prokázána. Výsledky testů potvrzují, že tělové mléko proniká až do 10 vrstev pokožky* a zajišťuje její patřičnou hydrataci po dobu 24 hodin od první aplikace.

  • Okamžitý efekt

Efekt hydratačního tělového mléka s olejem je okamžitý. Pokožka je okamžitě hydratována do hloubky a je hedvábná a jemná.

Reklama