7 dní pro intenzivně vyplněnou, mladistvě vzhlížející pleť.

Proč? Neexistuje jediná příčina, ale jedná se o kombinaci faktorů, které přispívají ke snížení hladiny kyseliny hyaluronové, látce přirozeně se vyskytující v lidském těle a zajišťující jeho hydrataci. V důsledku toho je samo obnova pleti méně účinná.
Dehydrovaná pleť ztrácí pružnost a známky stárnutí, jako jsou vrásky, jsou tak ještě výraznější.

Představujeme 7 denní vyplňující kúru v ampulích Revitalift Filler [+ Hyaluronic Acid] od L’Oréal Paris, obsahující kyselinu hyaluronovou – zlatý standard mezi ingrediencemi v péči o pleť, jež pomáhá vyplnit, vyhladit a intenzivně hydratovat pleť již během 7 dní. Tato jedinečná ingredience je uchována v ampulích, inspirovaných dermatology, aby byla zachována její čerstvost a benefity až do samotného použití.

REVITALIFT 7 DENNÍ KÚRA: DÁVKA ENERGIE PRO PLEŤ - JEDNA DÁVKA: NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ PRO ÚČINNOST KONCENTRÁTU

Vyplňující kúra Revitalift Filler je uchována v sedmi ampulích, aby byly zachovány všechny benefity účinných látek až do momentu aplikace produktu pro každodenní dostatečnou dávku maximální účinnosti. Složení séra v každé ampuli je bez alkoholu, parfemace a barviv, obohacené
o vhodné množství čisté kyseliny hyaluronové pro intenzivní vyplnění pleti a hydrataci již za 7 dní.

FORMULE OBOHACENÁ O ČISTOU A SILNOU KYSELINU HYALURONOVOU

Kyselina hyaluronová je přirozeně se vyskytující látkou v našem těle. Tato rozsáhlá molekula dokáže vytvořit dlouhé řetězce a jako houba na sebe dokáže navázat až 1000násobek své hmotnosti vody, což z ní dělá ideální příměs produktů určených k hydrataci pleti.

ZAHAJTE RUTINU PÉČE O PLEŤ

JAK POUŽÍT 7 DENNÍ VYPLŇUJÍCÍ KÚRU?
Začněte s perfektně vyčištěnou pletí a aplikujte 1 ampuli každé ráno nebo večer (záleží na vašich preferencích) po dobu 7 dní.

  1. Jemným ťuknutím na víčko se ujistěte, že je veškerá tekutina nahromaděná v ampuli.
  2. Ampuli otevřete mírným tlakem na víčko, dokud se neodlomí.
  3. Tekutinu nalijte do dlaně a aplikujte na tvář a krk. Její textura umožňuje snadné rozetření, vmasírování a vsáknutí všech aktivních ingrediencí do pleti. Počkejte, až se všechen produkt vsákne a pokračujte běžnou péčí o pleť.

KTERÝ KROK V PÉČI O PLEŤ PŘEDSTAVUJÍ AMPULE?
Pro celkovou vyplňující péči začněte použitím 7 denní vyplňující kúry v ampulích (mohou být použity společně se sérem ze stejné řady nebo jako jeho náhrada), a na závěr naneste denní nebo noční krém Revitalift Filler.
ÚČINEK AMPULÍ
Ampule mohou být použity několika způsoby:

  • Jako 7 denní SOS kúra – především tehdy, je-li pleť dehydrovaná, unavená a postrádá pružnost – při změnách klimatu, po dlouhých letech, období stresu, nedostatku spánku…
  • K podpoře elasticity pleti - jednou měsíčně pro bohatou dávku kyseliny hyaluronové
  • K doplnění hydratace a svěžesti pleti každý den nebo v případě, kdy pleť prochází těžkým obdobím

PODPOŘENO KLINICKÝMI STUDIEMI

Tato vysoce účinná kúra dodává pleti prémiovou péči pro viditelné výsledky již během jednoho týdne.
Objektivní klinické studie provedené v nezávislých institucích ukázaly, že pleť je po 1 ampuli intenzivně hydratovaná a po 7 dnech používání vypadá mladší a více vyplněná.

* Doporučená maloobchodní cena. Ceny se u jednotlivých prodejců mohou lišit.

Reklama