S nadcházejícím létem, kdy bude naše pokožka namáhána slunečními paprsky, častým koupáním, vlhkým vzduchem a klimatizací, si určitě zaslouží zvýšenou péči. Nedostatečná ochrana a hydratace totiž může způsobit zbytečně její předčasné stárnutí a vrásky. Nechte se inspirovat spolehlivou sluneční kosmetikou Astrid Sun, ve kterou dlouhodobě důvěřuje nejvíce českých rodin. Pro letošní léto navíc přichází s inovovaným složením, svěžím designem i se zcela novými produkty. Objevte s námi novou sluneční péči Astrid Sun pro každý okamžik v horkých letních dnech - během opalování, po opalování i pro vodní radovánky těch nejmenších.

Nová sluneční řada Astrid Sun nabízí široký výběr 30 produktů, které dokonale vyhovují všem typům pokožky, včetně citlivé dětské. Před škodlivými vlivy UVA a UVB slunečního záření pokožku ochrání vyvážený poměr fotostabilních UV filtrů s nízkým, středním a vysokým stupněm ochrany. Kromě této základní funkce přípravky sluneční péče hydratují, poskytují aktivní ochranu před volnými radikály díky multivitamínovému komplexu a jsou voděodolné. Astrid myslí i na komfortní aplikaci pro příjemný prožitek z opalování, proto jsou všechny výrobky sluneční péče nemastné, snadno se roztírají i vstřebávají a zanechávají pokožku hedvábně jemnou.

Ochrana před sluncem pro tělo i obličej

Astrid Sun

Hydratační mléka a oleje na opalování Astrid Sun obsahují systém fotostabilních UV filtrů, které pokožku spolehlivě chrání před škodlivými vlivy UVA a UVB záření, ať už si užíváte sluníčka na souši, nebo ve vodě. Multivitaminový komplex pokožku chrání před předčasným stárnutím a pomáhá bezpečnějšímu opalování. D-panthenol podporuje její hydrataci a chrání ji před ztrátou vlhkosti a pružnosti. Pro speciální ochranu citlivé pleti na obličeji je určena řada hydratačních pleťových krémů na opalování. Součástí je i Pleťový krém na opalování s koenzymem Q10 proti vráskám a s ochranným faktorem 30.

Dětská péče na opalování

Astrid Sun

Dětská péče na opalování Astrid Sun je speciálně vyvinuta pro ochranu citlivé dětské pokožky. Obsahuje vysoce voděodolná mléka a krém na opalování se systémem fotostabilních UV filtrů včetně vysoké koncentrace minerálních filtrů pro bezpečný pobyt na slunci. A také voděodolné mléko v praktickém spreji s vysokou ochranou.Produkty mají hypoalergenní složení i parfemaci, aby se minimalizovalo riziko alergických reakcí. Proto jsou dětskou pokožkou velmi dobře tolerovány.

Hydratační a zklidňující péče po opalování

Astrid Sun

Nechte vaši pokožku vydechnout s hydratační a zklidňující péčí po opalování Astrid Sun. O její komfort a potřebné zklidnění se postarají růné druhy hydratačních mlék, Třpytivé mléko po opalování se zlatými třpytkami a Regenerační pěna bez parfemace s 5% D-panthenolem. Pečující textury přípravků po opalování, obohacené o extra zklidňující komplex, zvláčňují a zklidňují pokožku podrážděnou slunečním zářením a podporují její dlouhotrvající opálení. Zanechávají pokožku jemnou, hydratovanou a provoněnou svěží vůní.

Více informací najdete na www.astrid.cz/slunecni-pece

Reklama