Je tak příjemné začít den osvěžující sprchou. Ponořit se večer do teplé vany je zase dokonalý způsob, jak se před ulehnutím do postele zbavit starostí uplynulého dne. Abyste mohli dokonale hýčkat svoje tělo i mysl, přináší značka Fa od Schwarzkopf & Henkel ČR novinku v podobě exkluzivní řady Fa Gelée Royale. Sprchové gely, pěny a mýdla obsahují jen ty nejluxusnější přírodní vyživující látky. Nová série Fa Gelée Royale je k dispozici ve dvou luxusních vůních: Almond Blossom a Moon Orchid, které exkluzivní recepturu s mateří kašičkou doplňují.

Nová exkluzivní řada Fa Gelée Royale s pečující mateří kašičkou

Až dosud se výjimečná přísada s názvem Gelée Royale (včelí mateří kašička) používala jen v těch nejdražších kosmetických přípravcích. Má totiž přirozenou schopnost intenzivně vyživovat. Nyní ji odborníci z laboratoří Schwarzkopf & Henkel poprvé využili v sérii účinných přípravků Fa Gelée Royale, které se dokonale postarají o vaši pokožku.

Gelée Royale neboli mateří kašička je mléčně zbarvená tekutina, kterou vyrábějí včelí dělnice výhradně pro výživu včelí královny. Bez mateří kašičky nemůže včelí královna prospívat. Tato pozoruhodná tekutina zázračně promění obyčejnou včelu ve včelí královnu a prodlouží jí život z pouhých šesti týdnů až na pět let.Fa

Mateří kašička obsahuje výživné látky a vitaminy, které mohou stejně dobře posloužit i k hýčkání všech lidských „princezen". Obsahuje vitamíny skupiny B, aminokyseliny a minerály. Je rovněž vysoce ceněna pro své blahodárné účinky na zdraví - dodává sílu a energii, povzbuzuje imunitní systém a paměť. Kromě toho velmi dobře vyživuje pokožku a zanechává ji neuvěřitelně hladkou a zdravou.

Nová série Fa Gelée Royale je k dispozici ve dvou luxusních vůních: Almond Blossom a Moon Orchid, které exkluzivní recepturu s mateří kašičkou doplňují.

Nové výrobky Fa Gelée Royale Almond Blossom jsou k dispozici jako sprchový gel, pěna do koupele, tekuté mýdlo a tuhé mýdlo. Jemná vůně mandlových květů uvolňuje povzbuzující proteiny mandlovníku, které se běžně používají v aromaterapii pro posílení přirozené obranyschopnosti. Vytříbené aroma hýčká smysly, zatímco vyživující složky pečují o jemnou pokožku.

Portfolio Fa Gelée Royale Almond Blossom (mateří kašička s mandlovým květem)

  • Sprchový gel 250 ml, DMOC 59,90 Kč
  • Pěna do koupele 500 ml, DMOC 74,90 Kč
  • Tekuté mýdlo 300 ml, DMOC 54,90 Kč
  • Tuhé mýdlo 100 g, DMOC 13,90 Kč

FaNové produkty Fa Gelée Royale Moon Orchid jsou k dostání v podobě sprchového gelu, pěny do koupele a jako tuhé mýdlo. Série Moon Orchid vychází z exotické vůně orchidejí, které se hojně používají v luxusních parfémech. Tyto přípravky vás báječně uvolní a přitom budou hýčkat vaši pokožku.

Portfolio Fa Gelée Royale Moon Orchid (mateří kašička s měsíční orchidejí)

  • Sprchový gel 250 ml, DMOC 59,90 Kč
  • Pěna do koupele 500 ml, DMOC 74,90 Kč
  • Tuhé mýdlo 100 g, DMOC 13,90 Kč

Nová řada Fa Gelée Royale je k dispozici v elegantních bílých obalech s atraktivním designem. Přivítejte s ní zimu a nechte se hýčkat příjemnou koupelí nebo pečující sprchou.

Reklama