Ve vydavatelství Euromedia Group k.s., Knižní klub vychází dvě knižní novinky, které potěší nejednoho milovníka pohybu i jízdě na kole. První kniha je průvodcem běhu a maratonu, druhá se věnuje cyklistice.

Běh a maraton – úplný průvodce

hbftgxn

Nezbytná příručka pro každého, kdo začíná s běháním nebo si přeje běhat rychleji, bezpečněji a výkonněji. Úvod je věnován svalům lidského těla, které se při běhu zapojují, a ukazuje, jak je využívat způsobem, který zlepšuje výkon a prospívá zdraví. Následuje celá škála tréninkových plánů pro všechny úrovně zdatnosti, ať se chystáte poprvé vyběhnout do parku, nebo se připravujete na maraton. Nechybí ani doporučená cvičení a věcné, prověřené a praktické rady ohledně vybavení, výživy, motivace i závodních taktik. Vše doplněno přehlednými a instrukčními fotografiemi, tabulkami a schématy.

Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub

http://www.bux.cz/knihy/153303-beh-a-maraton-uplny-pruvodce.html

Na kole po nejkrásnějších místech ČR

tento titul vyjde na začátku května

mnbm

Turistická kniha se zabývá nejkrásnějšími a cyklisty nejvíce navštěvovanými oblastmi naší země. Své trasy si v ní tedy najdou jak nároční cyklisté, tak především široká veřejnost, začátečníci i rodiny s dětmi. Kromě popisu tras a oblastí nechybí ani působivé fotografie, informace o občerstvení, servisech, památkách po cestě, alternativních vedeních a mnohém dalším. Cyklokniha je unikátní přelomovým řešením podpory navigací, cyklonavigací, smartphonů a dalších digitálních zařízení.

Vydala Euromedia Group k.s., Universum

http://www.bux.cz/knihy/150745-na-kole-po-nejkrasnejsich-mistech-cr.html

Reklama