The Organic Pharmacy Hyaluronic je anglická organická značka unikátní vysoce kvalitní přírodní kosmetiky, make-upu a doplňků stravy. Při vývoji propojuje expertní znalosti kosmetického vývoje, rostlinných výtažků a homeopatie. Zaměřuje se na čisté a kvalitní složení přípravků. V pečlivě sestavených recepturách nenajdete výtažky z ropy, karcinogenní látky ani umělá barviva. Přípravky se netestují na zvířatech a mnoho z nich je vhodných pro vegany.

95,8% přísad je organického původu. Sérum je vhodné i pro vegany.  Při aplikaci 2x denně zvyšuje hydrataci pokožky o 22%. Aplikace 1x denně snižuje množství vrásek až o 30% a o 43% vrásky zjemňuje. Není divu, že toto sérum stalo zlatým vítězem Beauty Awards London 2019.

ac.gif

hy1.gifPrvní organická lékárna Organic Pharmacy otevřela v roce 2002 v londýnské King’s Road a stala se jedním z prvních míst se širokou nabídkou přírodních produktů. Prodávala nejen homeopatické a bylinné doplňky stravy, ale také organickou kosmetiku. Dnes jsou produkty Organic Pharmacy dostupné ve více než 36 zemích.

Filozofie značky a její přístup ke kráse je komplexní kromě kosmetiky a make-upu vyvíjí i přírodní doplňky stravy. Podporuje tak nejen vnější krásu, ale i celkovou rovnováhu a zdraví organismu. Ve svých recepturách upřednostňuje ty nejkvalitnější kosmetické přísady a pečlivě vybrané rostlinné výtažky, které mají výjimečné účinky na pokožku obličeje i těla.

Veškeré produkty vznikají a jsou testovány pod přísným dohledem specialistů v londýnské laboratoři. Jednotlivé řady se vyrábějí v malých sériích, aby bylo možné kontrolovat kvalitu každého výrobku a uživatelům zaručit maximální účinnost. 

The Organic Pharmacy Hyaluronic Acid stojí 1050 Kč a je k zakoupení na AURIO.CZ

Reklama