64f72680d3a8dobrazek.png

Pokud buňky v pleti přestanou plnit svou funkci (dělení, produkce elastinu, kolagenu, kyseliny hyaluronové atd.), stávají se senescentní a začínají produkovat tzv. SMS, specifický sekretom, který kontaminuje okolní zdravé buňky a urychluje jejich stárnutí. Na buněčnou senescenci působí i celá řada vnějších a vnitřních faktorů jako stres, hormonální změny, sluneční záření, kouření atd. Řada Hyaluron Activ B3 díky svým aktivním látkám zabraňuje šíření stárnutí (přesná koncentrace 6% niacinamidu), chrání zdravé buňky a stimuluje jejich činnost, čímž až o 50 % prodlužuje jejich životnost**.

64f7269c60092obrazek.png

Obsahuje dvě velikosti kyseliny hyaluronové – vysoce molekulární pro povrchovou hydrataci pleti a nízkomolekulární pro stimulaci přirozené tvorby kyseliny hyaluronové a proti vráskám. Novou ingrediencí je v nočním a očním krému výtažek z plodu haritaki, ovoce dlouhověkosti, který chrání kyselinu hyaluronovou v pleti, aby byla správně a dlouhodobě hydratovaná. Oční péče má navíc dextran sulfát proti otokům, kruhům a váčkům v očních partiích.  V nočním krému naleznete zásobárnu vitaminu A ve formě retinalu, který je méně známý, avšak 10x účinnější než retinol.
Všechny produkty jsou bez kontroverzních složek, vegan, šetrné k životnímu prostředí.
 
V řadě Hyaluron Activ B3 naleznete:
 
Krém pro obnovu buněk – základní denní péče obsahující 92 % složek přírodního původu. Používá se ráno a/nebo večer samostatně nebo v kombinaci se sérem ze stejné řady. Za zvýhodněnou cenu si můžete dokoupit i náhradní náplň, která šetří vaši peněženku i životní prostředí.
 
Koncentrované vyhlazující sérum obsahuje vysokou koncentraci obou molekulárních velikostí kyseliny hyaluronové a 94 % složek přírodního původu. Je bez parfemace, vhodné i pro oční okolí. Okamžitě zpevňuje pleť. Stačí 2-3 kapky. Používá se ráno a/nebo večer, samostatně jako podklad pod make-up nebo následnou péči.
 
Oční krém s trojitým účinkem působí nejen proti vráskám, ale i kruhům a váčkům pod očima. Je bez parfemace, vhodný i na jemné vrásky v okolí úst. Obsahuje 93 % složek přírodního původu.
 
Multi-intenzivní noční krém je doplňkovou péčí s 97 % složek přírodního původu. Obsahuje retinal, který vyhlazuje pleť a stimuluje buněčnou obnovu během spánku. U velmi citlivé pleti doporučujeme nejprve vyzkoušet na malé části kůže.

 64f726b44c5b9obrazek.png
Produkty jsou k dostání ve vybraných lékárnách a online.

*test in vitro
**Účinek proti stárnutí - H. T. Kang et al, Aging Cell (2006) 5, p.423-436.


 

64f72738c9fe0obrazek.png

Reklama