Pokud si myslíte, že tahat stále jednu věc je otázkou nouze nebo šetrnosti, jste na velkém omylu. Podobnou úchylku (jestli se to vůbec dá nazvat úchylkou) mají i světové hvězdy, které by si mohly dovolit chodit stále v novém.

A není snad jediná, kterou by senzacechtiví fotografové nenačapali několikrát se stejnou kabelkou, ve stejných šatech nebo džínách. No a co, řeknete si. Vždyť to je v našich očích polidšťuje a sesazuje z nabubřelého hvězdného piedestalu mezi nás „obyčejné ženy“ z lidu. I celebrity, které nemají hluboko do kapsy, přece mají právo na stejnou slabost. Na slabost pro milované hadříky, šmuky a doplňky.

Třaba nás můžou inspirovat, jak kombinovat staré s novým a mít styl.

Halle Berryová

Boty

Své oblíbené kotníčkové boty nosí k sukni, legínám i džínsům. Ubírá jí to na půvabu? Ne.

Jessica Bielová

kabelka

Miluje svoji velkou černou kabelu, která se hodí ke každé příležitosti. Je elegantní i sportovní zároveň.

Katie Holmesová

Čepička

Vůbec si neláme hlavu s tím, že v téhle čepičce ji viděli už mockrát. Rozhodně lepší, než kdyby měla mastné vlasy. A dost možná, že je pod tou slušivou čepičkou rafinovaně schovává

Kim Kardashianová

Džíny

Sexy Kim ví, že jí tyto bílé džíny sluší. Kombinuje je jak s lodičkami, tak s obyčejnými žabkami. A všimněte si, dokonce má i stejnou kabelku.

Paris Hiltonová

Psaníčko

Bohatá dědička si na nedostatek financí rozhodně stěžovat nemůže. Přesto je jí fuk, že ji někdo vyfotí třikrát (možná i víckrát) se stejným psaníčkem.

Melanie Brownová

Tílko

Na svůj nátělník s potiskem nedá dopustit a oblékne si ho klidně do společnosti, na nákupy nebo kolo. Aby ne, vždyť to není obyčejný nátělník za pár šupů, ale znalci vědí, že je od Alexandera McQueena. A s tím si jen tak ostudu neudělá.

Tak vidíte. Ještě si děláte starosti, že vás ve vašem oblíbeném oblečení někdo viděl už stokrát?