TONDACH se i ve třetí sérii pořadu České televize StarDance – když hvězdy tančí, stává generálním partnerem soutěže. Každý víkend si tak diváci ČT prožívají Horečku sobotní noci, kde se setkávají populární celebrity se zkušenými tanečníky. Nervyrvoucí soutěž, při které na soutěžících nezůstala nitka suchá, se blíží do finiše.

TONDACH, který je nejvýznamnějším výrobcem pálených tašek v České republice, se k partnerství v soutěži podle slov marketingové ředitelky Jany Klasové odhodlal díky snoubení kvality s tradicí: „Naše pálené tašky jsou stejně jako pořad StarDance zárukou kvality. Proto s Českou televizí spolupracujeme i u třetí série StarDance. Zkušení tanečníci i celebrity se pod „jednou střechou“ setkají v divácky velmi oblíbeném pořadu a Tondach tím zároveň dostává možnost oslovit své zákazníky netradiční cestou.“

Tím však spojení značky TONDACH s tancem nekončí. Zákazníci se při koupi nové střechy mohou rozhodnout například pro tašku s tanečním názvem SAMBA, která získala své jméno v návaznosti na spolupráci s pořadem StarDance III. Jana Klasová věří, že nově vyráběná taška, která se dostane do prodeje od března 2009, bude alespoň stejně tak úspěšná jako její už tradiční sesterská taška POLKA.

SAMBA 11 posuvná taška je velkoformátová, což umožňuje rychlé a hospodárné pokrytí. To se projeví v nižší spotřebě dřeva u základové konstrukce střechy a také v nižší náročnosti na provedení práce při její stavbě, což znamená úsporu finančních prostředků. Tašky mají navíc vysokou odolnost v extrémně náročných klimatických podmínkách (jsou testovány na 150 zmrazovacích cyklů – oproti tomu např. betonová krytina pouze na 25 cyklů). Společnost TONDACH si je vědoma vysoké kvality svých výrobků, a proto na své střešní tašky poskytuje nadstandardní záruku TONDACH All inclusive na 33 let.

Uvedením nové střešní krytiny s názvem Samba 11 posuvná taška reaguje její výrobce na neustále se rozvíjející trh se stavebními materiály, a rozšiřuje tím svou nabídku střešních tašek na 15. TONDACH se tak stane výrobcem nejširšího sortimentu skládaných krytin v České republice. Díky tomu nabídne zákazníkům největší výběr typů, tvarů a povrchových úprav s bezkonkurenčními estetickými vlastnostmi. Glazurované a engobované tašky díky přírodní směsi, která je vypálena přímo do jejich povrchu, neztrácí svou barevnou stálost. Oproti tomu jiné materiály používají syntetický nástřik, který se postupem času z povrchu vymývá a barevnost ztrácí.

Kvalita jde ruku v ruce s inovacemi a novými technologiemi. Nová taška Samba 11 se tedy bude vyrábět na nové supermoderní výrobní lince v Hranicích na Moravě. Linka navýší kapacitu závodu o 1,5 milionu m2 krytiny ročně na celkových 8,5 milionu m2 ve všech pěti závodech TONDACH v České republice.

 

 

Jaromír Bosák upřednostňuje přírodní materiály:

 

„Pochopitelně jsme s manželkou na straně přírodních materiálů, které mají svou atmosféru. Proto jsme i u nás doma zvolili keramickou dlažbu a v zahradě i interiéru jsme se snažili využívat dřevo. Pokud je to možné, dáváme přednost českým značkám. Také jako střešní krytinu máme rádi přírodní materiály, a až budeme rekonstruovat chalupu, už teď máme vybranou klasickou českou pálenou tašku Tondach z pálené hlíny.“

Reklama