Když porotci anticeny Zlatá malina vybírali, komu udělí vyznamenání nejvyšší v kategoriích nejhorší herečka a herec roku 2014, zřejmě si zasedli na jméno Cameron. Jak jinak si vysvětlit, že letošními držiteli se stali Cameron Diazová a Kirk Cameron?

Cameron Diazová si ocenění nejhorší herečka odnesla dokonce hned za dvě filmové role, a to ve filmech Jedna za všechny a Sex Tape. Za největší propadák pak porota označila komedii Kirk Cameron's Saving Christmas, v níž si, jak už název napovídá, zahrál právě nejhorší herec pro loňský rok. Zlaté maliny dostal film v kategoriích nejhorší film, nejhorší dvojice na plátně a nejhorší scénář.

Bez anticeny neodešla ani Megan Foxová, která byla vyhlášena jako nejhorší herečka ve vedlejší roli ve filmu Želvy Ninja. Nejhorším režisérem je prto tentokrát Michael Bay, a to „díky“ filmu Transformers: Zánik.

Ocenění každoročně uděluje na 700 členů Nadace ceny Zlatá malina v 16 zemích. Ceny samotné nejsou nijak hodnotné ani co do zpracování. Výroba jedné obvykle vyjde na méně než pět dolarů. Jde o velkou malinu usazenou na filmovém pásu - obojí pozlacené sprejem.

Reklama