Eva Longoria
Herečka Eva Longoria si v seriálu zahrála Gabrielle Solis rozmazlenou bývalou modelku, která se nudí na předměstí, zatímco její manžel je velmi zaneprázdněným byznysmenem. I přes Gabrielliny zjevné charakterové vady se ovšem v mnoha situacích ukázalo, že má srdce na správném místě a je skvělou kamarádkou. Eva Longoria se své seriálové role zhostila skvěle a v roce 2017 v rozhovoru pro NewBeauty prozradila, že se jí po seriálu každý den stýská. Žádná její pozdější role už nebyla tak signifikantní jako právě Gabby. Eva Longoria působí i jako producentka a nedávno měl premiéru snímek Flamin’n Hot, který dokonce režírovala. Od roku 2017 je vdaná za obchodníka José Bastóna, který je jejím třetím manželem. Mají spolu pětiletého syna Santiaga. Herečka se stala matkou až ve svých třiačtyřiceti letech.

64b14a851f88aobrazek.png
Foto: Profimedia

Teri Hatcher
Za roli roztržité sousedky Susan Mayer získala herečka Teri Hatcher Zlatý glóbus. Rozhodně ale není herečkou jedné role. Diváci ji mohou znát například z bondovky Zítřek nikdy neumírá z roku 1997, kde si zahrála po boku Pierce Brosnana nebo ze seriálu Superman. Z novějších filmů lze zmínit například vánoční komedii A Kiss Before Christmas (Polibek před Vánocemi) z roku 2021, kde si zahrála hlavní roli. Teď už ale její herecká kariéra spíše skomírá. Díky svému zjevnému sex appealu byla opakovaně zařazována na nejrůznější seznamy nejvíc sexy žen světa. Byla dvakrát vdaná a z druhého manželství s Jonem Tenneyem má pětadvacetiletou dceru Emmerson. Je také autorkou seberozvojové knihy Spálený toust.

64b14ad13ed91obrazek.png
Foto: ©ABC/Courtesy Everett Collection. Profimedia

Felicity Huffman
Blondýnka Felicity Huffman se zapsala do povědomí diváků jako Lynette Scavo, žena, která se snaží kloubit kariéru s péčí o početnou rodinu. Vystupuje jako ta silná, ale jako každý má i své slabé stránky. Felicity Huffman se v další kariéře dařilo asi nejvíc z celé čtveřice. Za zmínku stojí například filmy Phoebe v říši snů nebo Bez kormidla. Udržuje si také jedno z nejdéle trvajících manželství v Hollywoodu. Od roku 1997 je vdaná za herce Williama H. Macyho a má s ním dvě dcery. Kromě vzestupů má ale herečka na svém kontě i pády. V roce 2019 byla odsouzena za to, že se spolu s dalšími rodiči dopouštěla uplácení univerzit, aby se jejich děti dostaly na prestižní školy. Strávila proto 11 dnů ve vězení, zaplatila nemalou pokutu a vykonávala veřejně prospěšné práce.

64b14b161b98dblobid0.png
Foto: ©ABC/Courtesy Everett Collection. Profimedia

Marcia Cross
Ústřední čtveřici uzavírá jedenašedesátiletá Marcia Cross alias puntičkářská Bree Van de Kamp. Proslavila se díky seriálu Melrose Place. Po Zoufalkách hrála například v seriálu Quantico. Jejím manželem je burzovní makléř Tom Mahoney, se kterým má dvě děti. V rámci osvěty herečka veřejně mluvila o rakovině konečníku, která jí byla diagnostikována v roce 2017. Prohlásila, že ji způsobil stejný lidský papilomavirus jako rakovinu hrtanu, se kterou se před lety potýkal její manžel. Herečka proto nechala očkovat své děti. Rakovinu zpětně označila za dar, díky kterému se naučila vážit si života a uvědomila si, že lásku je potřeba rozdávat i dostávat.

64b14b5527388blobid0.png
Foto: ©ABC/Courtesy Everett Collection. Profimedia

Zdroje: People, ČSFD, Zoufalé manželky, US Magazine, Profimedia, NewBeauty

Čtěte také:

Reklama