Michaela Kociánová, Monika Bagárová, Markéta Konvičková

„V módě upřednostňuji sportovní eleganci. Líbí se mi jednoduchost, ale občas se ráda blýsknu. Někdy mám zase náladu vzít si spíš něco rafinovaného,“ říká Monika Bagárová. Monika se pohybuje ve společnosti jako ryba ve vodě. Jak je na tom s dress codem, dodržuje ho a je něco, co jí třeba překvapilo? „Ano, snažím se vždy dress code dodržet. Nepřekvapilo mě asi nic, vždycky jsem se s tím nějak poprala,“ směje se oslavenkyně. „Na festivalu jsem byla poprvé, mám obrovskou radost. Byla jsem tu pracovně, měla jsem tu vystoupení. Musím ale říct, že je příjemné, když lze spojit práci se zábavou a zároveň jsem tu oslavila narozeniny,“ dodává.

Na večírku Pietro Filipi, kde hosté mohli vidět novou kolekci pro podzim zimu jsme potkali také úspěšnou slovenskou topmodelku Michaelu Kociánovou. Ta také s dress codem problém neměla. Na pozvánce stálo s metalickými prvky a Michaela to pojala doslova. Stala se hvězdou celého večera a potvrdila, že je ikonou módního průmyslu. „Dneska jsem přiletěla a zůstávám až do konce festivalu. Jsem tu poprvé a skvěle si to užívám,“ sdělila Michalea Kociánová na páteční přehlídce. V módě dává přednost pohodlnosti.


Jitka Nováčková, Jitka Schneiderová, Lucie Zedníčková

Mezi hosty se objevila také modelka Jitka Nováčková, která stihla již tři dovolené. Jitka randí s fotbalistou Timem Sparvem. Jsou vzácnou ukázkou, že i vztah na dálku může fungovat. „Přítel za mnou přeletěl na víkend do Prahy, tak jsme vyrazili na výlet a na nákupy, koupil si nový oblek Pietro Filipi,“ říká krásná blondýnka. „Do Varů jsem přijela pracovně i za zábavou. Přehlídka byla úžasná, jsem naprosto uchvácená,“ chválí nové modely Jitka Nováčková, která na večírku převedla krásný červený top a kraťásky.

Večírek si nenechaly ujít ani hvězdy červeného koberce herečka Jitka Schneiderová a Lucie Zedníčková. Hosté zde mohli potkat také překrásnou moderátorku Emmu Smetanu. Nejodvážnější model si vzala zpěvačka Victoria, která možná ukázala mnohem více, než bylo třeba. Pod honosnými šaty jí byly vidět nejen kalhotky, ale i bradavky. Večerem provázel moderátor Libor Bouček.

Emma Smetana, Victoria, Martina Pártlová

Foto: Pietro Filipi

Reklama