Britská herečka Jodie Whittaker vsadila hlavně na pohodlnost. V šatech z černých a bílých částí byla rozhodně nepřehlédnutelná, ačkoliv byly střihově poměrně jednoduché. K nejkrásnějším ten večer sice nepatřily, ovšem pro lidi, kteří mají rádi minimalismus, jde o jistě pěkný kousek. Jednoduchost pak Jodie rozbila černou kabelkou se zajímavou přeskou ve tvaru ženské pusy.

profimedia-0432701277.jpg
 
Britská televizní hvězda Megan McKenna zvolila šaty jako stvořené pro vílu. Na červeném koberci v nich zazářila a patří k těm nejhezčím, které byly ten večer k vidění. Růžová, citronová, modrá a pastelově oranžová podtrhly její něžný vzhled.

profimedia-0432701198.jpg
 
Předávání cen BAFTA navštívil také představitel Dr. Strange, Benedict Cumberbatch, se svou ženou Sophie Hunter. Ta zvolila černé lesklé šaty s kapsami, které jí sahaly do půli lýtek.

profimedia-0432684285.jpg
 
Herečka Jodie Comer zvolila jednoduchou dlouhou róbu ve fuchsiové barvě. Šaty oživil dlouhý rukáv, který se táhl po celé jejich délce. Jednoduché hladké šaty doplnila dvěma většími stříbrnými náramky.

profimedia-0432701249.jpg
Krásné černé šaty zdobené stříbrno černými knoflíky a opaskem s velkou stříbrnou přezkou zvolila herečka Ruth Wilson. Šaty byly velmi zajímavé a herečka v nich doslova zářila. Avšak k šatům, které jsou tamto hodně zdobené kovovými prvky, bychom zvolili jednodušší obuv. Lodičky jsou sice samy o sobě velmi zajímavé a pěkné, ovšem díky stříbrným páskům jsou velmi výrazné a trochu kazí dojem celkovému looku. Obyčejné černé lodičky bez pásku by byly lepší volbou.

profimedia-0432687924.jpg
 
Zpěvačka Rochelle Humes ví, jak se obléknout na červený koberec. K výrazné černé róbě zvolila příhodné páskové boty. Šaty ještě oživila originálním chockerem na krk s černým volánem. Sukně šatů byla průhledná, avšak šaty celkově působily velmi decentně a rozhodně v nich zpěvačka neukázala více, než by měla.

profimedia-0432683279.jpg 
Herečka Keeley Hawes vypadala jako Popelka. Na sobě měla krásné objemné stříbrné šaty s velkou kolovou sukní a spadlými rameny. Ty už doplnila pouze jemnými náušnicemi.

profimedia-0432763988.jpg
Zvláštní šaty zvolila moderátorka Maya Jama. Bílé blyštící se šaty bez rukávů se střapci, skrze něž prosvítaly nohy, herečka doplnila výrazným stříbrným náhrdelníkem v podobě hada.  Vypadalo to, že má co dělat, aby jí šaty držely tam, kde mají.

profimedia-0432685752.jpg
 
Nejzvláštnější a nejzajímavější róbou celého večera byla ta spisovatelky a hvězdy komediálního seriálu BBC The Country  Daisy May Cooper ve svých šatech z odpadků a pytlů na odpadky. Svou róbu okomentovala slovy: „Rozhodla jsem se, že dám peníze, které bych utratila za normální šaty, do potravinářské banky a půjdu jako pytel na odpadky.“ Jako doplněk příhodně zvolila klobouček, který znázorňoval víko od popelnice, na němž sedí holub.

profimedia-0432769073.jpg
V jedněch z nejvíce extravagantních a nepřehlédnutelných šatů přišel také současný anglický umělec Grayson Perry. Jeho šaty byly opravdu uměleckým dílem. Za povšimnutí stojí i jeho líčení a mašle na hlavě. Zkrátka umělecké veledílo.
 profimedia-0432738850.jpg

Zdroj: Profimedia  

Reklama