ga.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Začátkem týdne se můžete cítit trochu úzkostlivě. Přispět tomu nemusí ani dusno, které bude u vás doma. Na konci týdne se však budete těšit z dobrých zpráv. Navrátí se k tomu také vaše vnitřní rovnováha.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Možná se vám zdá, že se vám v poslední době nic nedaří. Jde ale o začarovaný kruh. Když budete stále myslet na minulost a vracet se k nezdarům, nepůjde život zrovna hladce. Zkuste za vším udělat tlustou čáru.
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
Cítíte v sobě neklid a napětí? Nebojte se, jde jen o chvilkový stav. Abyste ale úzkosti nerozvíjela, najděte si každý den čas na relaxaci. Klidně si sedněte do parku a nechte si prohřát tělo sluncem. Když nebude svítit, lehněte si na zem a pusťte si zvuky moře.
Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Poměrně dlouhou dobu jste zanedbávala péči o svůj zevnějšek. Nyní je čas trochu se upravit. Zaměřte se i na chloupky pod nosem a dobarvení odrostů. Nemusíte to přehánět, ale uvidíte, že vám péče zlepší den.
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Práce a starostí máte nad hlavu, ale jste ve skvělé kondici a jde vám všechno pěkně od ruky. Využijte toho. Vyřešíte spoustu věcí, které máte na pomyslném seznamu. Každopádně se vám bude dařit.
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Na začátku týdne se stane něco, co může ovlivnit vaše další životní počínání. Týden pro vás však bude náročnější zejména po psychické stránce. Hoďte si chvíli nohy na stůl a dejte se do pohody. Máte nutkání tvrdě pracovat a nezbývá vám moc volna. Dopřejte si alespoň jedno relaxační odpoledne.
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Hvězdy vám do cesty vyšlou protějšek, který vás bude přitahovat. Pokud jste nezadaní – využijte situace, pokud ano, pozor. Krátký románek nestojí za rozbití vztahu.
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Tento týden bude ve znamení pohody. Po zásluze se konečně dočkáte také odměny za vaši snahu. Trpělivost přináší růže. Je také skvělé období na nové starty, tak můžete začít třeba s novým projektem.
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
Svému partnerovi zkuste více naslouchat. Možná ty drobné spory pramení z toho, že se vám snaží něco říct či naznačit a vy ho nevnímáte. Zkuste se na ten rozhovor naladit, udělejte si čas, dejte si společně skleničku vína, zajděte si na procházku a věnujte se sobě
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
Myslela jste si, že už je to za vámi, že jste dokázala překonat zášť, a že jsou staré rány zacelené. Jenže nastane situace, která je zase otevře. Budete přesně tam, kde jste byl, ale díky předchozím zkušenostem to tentokrát zvládnete o něco lépe.
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Dlouho jste se na tento okamžik chystala a teď je konečně tady. Užijte si svých pár minut slávy a radujte se z úspěchů, co to jde. Bude totiž následovat ne tak příjemné období.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
Připravte se, že vás v příštím týdnu někdo opravdu hodně překvapí. Zpočátku z toho budete v rozpacích, ale nakonec dojdete k závěru, že je to více než příjemné překvapení. Užijte si ho plnými doušky.
Foto: Shutterstock

Reklama