profimedia-0517948640.jpg
Foto: Profimedia

Hilary Duff
Zpěvačka a herečka Hilary Duff se svým partnerem milují pejsky. Jejich adoptovaná fenka Lucy je členem rodiny. Pokud se vám líbí sledovat roztomilý psí obsah na Instagramu, koukněte na hereččin profil. Hilary a její rodina si čas se svým chlupatým miláčkem užívá.

Ariana Grande
Jestliže je bůh žena, jak zpívá Ariana, pak má také ráda psy. Zpěvačka je jednou z nejznámějších celebrit, která zachraňuje chlupáče. V roce 2017 jich dokonce vlastnila devět. Všichni mají originální jména: Toulouse, Ophelia, Cinnamon, Coco, Lafayette, Sirius, Strauss, Pignoli a Fawkes. Po smrti svého kamaráda a bývalého přítele rappera Mac Millera dokonce adoptovala i jeho „voříška“.

Jennifer Garner
Podle Instagramu má Jennifer Garner ráda knihy a psy. Se svým psem intelektuálem (jak o něm sama mluví) Birdiem často tráví čas tím, že se schoulí do křesla u krbu a herečka zlatému retrívrovi předčítá knihy. Pro fanoušky dokonce v minulosti udělala i instagramovou sérii s názvem „Books With Birdie“, kde navrhuje knížky ze svého připraveného seznamu, a poté je vášnivě předčítá svému štěněti. Zkrátka ideální zábava na pochmurnou neděli.

Kylie Jenner
V rodině Kardashianů je spousta domácích mazlíčků, ale co se týče počtu psů, vede Kylie. I když se mladé údajné miliardářce dá těžko něco věřit, její láska ke čtyřem chlupatým kamarádům vypadá opravdově. Na Instagramu je často natáčí, mazlí se s nimi, a i podle blízkých přátel rodiny, je Kylie zkrátka milovnicí psů. Malí vipeti a italští chrtíci se jmenují Norman, Bambi, Rosy, Harley a nejnovější Kevin. Dva z nich mají dokonce na Instagramu svůj účet.

Kendall Jenner
Kendall o svém dobrmanovi Pyrovi prohlašuje, že je to její syn. Už si tedy vysloužila přezdívku psí máma a často se také mluví o tom, že jsou si chlupáčem podobní. Toho si všimla i modelka, a pod jednu z fotek napsala, že vychovává budoucího modela.

Miley Cyrus
Miley Cyrus je také známou milovnicí psů a bojovnicí za práva zvířat. V průběhu let si adoptovala řadu domácích mazlíčků, včetně psů, koček, ryb, koní i prasat. Je těžké určit, kolik jich v současné době vlastní, zejména proto, že je jako ostatní celebrity pravidelně nesdílí na sociálních sítích, a dokonce některé staré fotografie smazala. Vypadá to, že Miley bere svoje chlupáče jako děti, a tak nechce bez jejich souhlasu přidávat fotografie. Víme ale, že na začátku roku zemřela její fenka Mary Jane, kterou Miley pojmenovala zřejmě po své oblíbené lehké droze.

Sheltii Emu, kterou adoptovala v roce 2014 má dokonce vytetovanou. V roce 2020 domů přivedla ještě pejska Bo, a tak to vypadá, že má v současné době zpěvačka tři psy.