Kravitz-do-textu.jpg
Foto: Profimedia

Třiatřicetiletá herečka, která ve filmu ztvárnila Catwoman, se po červeném koberci prošla v úchvatné róbě, která ukázala její dokonalou postavu. Smyslné večerní šaty Saint Laurent mladá herečka výborně doplnila hladkým účesem a jednoduchými perlovými náušnicemi.

Zoë dorazila na premiéru evidentně výborně naladěná a promluvila také o intenzivním tréninku, který natáčení předcházel. „Bylo to náročné, ale samozřejmě jsem si přála nejen vypadat dobře v kočičím obleku, ale také získat sílu. Bylo nutné, abych věřila svému tělu, co dokáže a mohla protivníkům nakopat zadek,“ řekla Zoë v rozhovoru pro Elle.

Nový Batman má být nejdelším filmem v celé „sérii" s téměř třemi hodinami časové dotace. Produkce vysoce očekávaného superhrdinského filmu čelila neustálým zpožděním kvůli pandemii, ale i během koronavirových omezení bylo možné pokračovat v natáčení na place těsně vedle Londýna.

Mezi další hvězdy patřili Paul Dano, Andy Serkis, Jeffrey Wright a režisér Matt Reeves. Hlavní roli ikonického hrdiny Batmana převzal po Benu Affleckovi Robert Pattinson. Sám Pattinson již dříve v rozhovorech přiznal, že hlavním důvodem, proč roli přijal, byl režisér Mark Reeves, který o něj velmi stál. 

Zdroj: Profimedia, ČSFD, NewsStandard UK