Tetování je velkou módou. Pomalu bych si myslela, že kdo není tetovaný, jako by nebyl. Ale pořídit si kérku je velmi zavazující. Je to rozhodnutí na celý život, proto je potřeba důkladně zvážit co, proč, kam, jak velké. Jestli po tetování toužíte, ale zároveň stále váháte co, proč, kam, jak velké, možná vás může inspirovat nebo také odradit tetování hvězd.

Victoria Beckhamová

tattoo

Slavný pár David a Victoria Beckhamovi spolu sdílejí k tetování společnou vášeň, a dokonce mají svého osobního tatéra (Louis Molloy z Manchesteru), který jim tetování navrhuje i realizuje. Posh má dvě tetování věnované milovanému manželovi. To nejnovější si nechala udělat k výročí svatby: Co Iniciály D. B. Proč Na důkaz lásky Kde Na vnitřním levém zápěstí.

Angelina Jolie

tattoo

Má unikátní tetování, které stále rozšiřuje. Co myslíte, už bude končit, nebo nějaký údaj ještě přidá? Co Místa narození (včetně zeměpisné šířky a délky) vlastních i adoptivních dětí. Proč Kdo ví, možná aby nezapomněla, když jich má tolik. Kde Na levém rameni.

Eva Longoria Parkerová

tattoo

Co Číslo devět Proč Šťastné číslo Kde Na zadní straně krku. Zoufalá manželka má kromě tohoto ještě dvě tetování. Na zádech a vnitřní straně každého zápěstí.

Penélope Cruzová

tattoo

Co Číslice 883 Proč Herečka úzkostlivě tají. Proto Média spekulují, že souvisí s Tomem Cruisem (kérka vznikla v době, kdy spolu chodili) a jeho vazbami na scientologickou církev. Číslice 883 má mít zvláštní numerologický význam. Cruz na to reaguje: Nikomu do toho nic není, je to moje soukromá věc. Kde Nad pravým kotníkem.

Jessica Albová

tattoo

Má několik tetování, včetně květiny a slunéčka sedmitečného na zadní straně krku či tetování na dolní části zad. Ale nejvíc si považuje: Co Slovo Lotus napsané sanskrtem Proč Znamená pro ni projev duchovní krásy, jak sama říká Kde Na vnitřní straně zápěstí.

Charlize Theronová

tattoo

Má stejné tetování jako její matka. Co Koi ryba Proč Barevní japonští kapři představují odhodlání a sílu, protože jsou schopní plavat proti proudu, i když se potýkají s překážkami, jako jsou vodopády. Kde Nad kotníkem. Kromě ryby má Charlize ještě lotosový květ na pravém chodidle.

Nicole Richieová

tattoo

Co? Růženec Proč Symbol víry Kde Na levém kotníku. Richie má osm dalších tetování: tiáru, kříž, baletní střevíčky, slovo „panna“, červenou hvězdu, anděla, křídla, a své jméno „Richie“

Sienna Millerová

tattoo

Má tetování, které je v Hollywoodu velmi rozšířené a kromě ní ho má Rihanna, Lindsay Lohanová, Kate Hudsonová nebo modelka Giselle Bundchenová Co? Hvězdy Proč Mají v sobě tajemství Kde Na pravém rameni

Scarlett Johanssonová

tattoo

Zatímco mnoho hvězd má jemné nebo malé tetování, které lze snadno skrýt, Scarlett zvolila: Co Barevný západ slunce nad oceánem s hvězdou na obloze a oblakem v pozadí Proč Je to romantické Kde Uvnitř levého předloktí.

Drew Barrymoreová

tattoo

Většina jejího tetování je skrytá, motýl těsně pod pupíkem a květiny nad levou kyčlí. Nejviditelnější je: Co Kříž propletený révovými ratolestmi Proč Symbol víry Kde Na pravém lýtku

Christina Applegateová

tattoo

Co Slovo „Agape" Proč V překladu z řečtiny znamená bezpodmínečnou lásku. Kde Pravý kotník. Kromě tohoto tetování má kérku na levém kotníku a na podbřišku.

Jak se vám líbí kérky hvězd? Která vám připadá nejvkusnější a která nejbrutálnější? Chtěla byste některou? Máte tetování? Má také nějakou symboliku?

Reklama