Billie Eilish

b.jpg
Foto: Profimedia

Vytahané oblečení nechala pro jednou doma zpěvačka Billie Eilish, která na akci vyrazila v modelu značky Gucci. Pod průsvitným topem byla jasně vidět podprsenka a spodek tvořila třpytivá sukně. Přes ruce si ještě zpěvačka přehodila kabátek. Nešlo o nijak extra povedený model, ale už jsme na Billie Eilish viděli i o dost horší.

Miley Cyrus

m.jpg
Foto: Profimedia

Zpěvačka Miley Cyrus se tentokrát rozhodla nic neodhalit. Oblékla se totiž do květovaného kalhotového kostýmu, pod kterým měla dokonce rolák. Vsadila na jeden vzor, který se opakoval i na kabelce a obutí. Stírání rozdílu mezi botami a kalhotami je momentálně typické pro značku Balenciaga.

Salma Hayek

s.jpg
Foto: Profimedia

Herečka Salma Hayek vypadala skvěle ve flitrových šatech klasického střihu bez ramínek a s ombré efektem. Šaty doplnila výrazným náhrdelníkem a fialovým psaníčkem.  

Paris Hilton

p.jpg
Foto: Profimedia

Svatbu už má na spadnutí, a tak svou momentální náladu promítla dědička hotelového impéria i do oblečení, které zvolila na galavečer. V bílých šatech by klidně mohla k oltáři. A u této milovnice všeho blýskavého nemohla samozřejmě chybět záplava křišťálových kamínků.

Elle Fanning

el.jpg
Foto: Profimedia

Jedny z nejnápaditějších šatů vynesla herečka Elle Fanning. Celý look byl laděný do temného gotického stylu. Černá látka s průstřihy a průhlednými částmi byla v protikladu k hereččině bledé pokožce a vzezření křehké víly. Snad jen tu výraznou květinu u krku si mohla odpustit.

Zdroje: Profimedia, Daily Mail, Variety