profimedia-0647552095.jpg
Foto: Profimedia

Jednadvacetiletá herečka, narozená v Kanadě rodičům, kteří kvůli občanské válce uprchli ze Srí Lanky, si rolí Devi v seriálu Tenkrát poprvé získala srdce mnoha mladistvých, ale i dospělých diváků. Jen na Instagramu se bleskovou rychlostí počet jejích příznivců vyšplhal k 5,5 milionům. Mnohé okouzlila nejen svým hereckým umem a svou rozvernou osobností, ale také svým zábavným dynamickým stylem, s kterým jí pomáhá stylista Joseph Cassell Falconer.

Zářivé barvy, výrazné potisky a jedinečné siluety k Maitreyi rozhodně patří. Mladá herečka je umí nosit, a to možná i díky svému tamilskému původu, s kterým se indentifikuje. Do srílanské i indické kultury totiž barevné látky s nejrůznějšími vzory rozhodně patří. Mladá herečka svůj styl však neustále vyvíjí a zkouší nové trendy, které si přizpůsobuje.

Nejnovějším outfitem, který jsme mohli na Maitreyi obdivovat, byly jednoduché fialové midi šaty na ramínka, které si oblékla na sobotní akci Netflixu TUDUM v brazilském Sao Paulu. Doplnila je výrazným stříbrným prstenem ve tvaru slunce, dlouhými náušnicemi a fialovými sandálky na podpatku, které si v průběhu své moderace neváhala přímo na jevišti vyzout, protože ji z nich už bolely nohy.

Na akci Netflixu a Teen Vogue na začátku června Maitreyii pro změnu ukázala, že i bez výrazných barev jí to sluší. V bílých elegantních midi šatech bez ramínek zdobených krystaly vypadala jako princezna. Sukně končila těsně nad kotníky, takže pod ní byly vidět bílé špičaté lodičky.

Na premiéru čtvrté a poslední řady seriálu Tenkrát poprvé v Los Angeles dorazila herečka ve zlaté róbě, ve které by si okamžitě mohla zahrát princeznu od Disney. Třpytivé šaty sahající až na zem doplnila výrazným náhrdelníkem a náušnicemi.

FotoJeet-1-.jpg
Foto: Profimedia / Elizabeth Goodenough/Everett Collection via Profimedia

Na druhém výročním galavečeru Gold House vyměnila Maitreyi šaty za modrou průsvitnou halenku s bílou korálkovou výšivkou, jež skvěle ladila s bílými kalhotami a špičatými lodičkami, které měla na sobě.  

Na akci American Heart Association pro změnu zazářila v rudé, kdy sladila bavu šatů s červeným kobercem. Kouřové líčení očí a rubínové náušnice a prsten doplňovaly její hedvábné nařasené šaty bez ramínek.

V květnu téhož roku byla Maitreyi pozvána na galavečer Gold House, kam oblékla dvoubarevné šaty Monique Lhuillier s broskvovou sukní ozvláštněnou z boku bílým pruhem, který ladil barevně s živůtkem. Z rozparku jí pak koukala noha obutá do Jimmyho Choo.

FotortJet.jpg
Foto: Profimedia

Jako diva ze starého Hollywoodu vypadala pro změnu na oscarové Vanity Fair party. Oblékla zlaté přiléhavé šaty na jedno rameno od Stelly McCartney.

V barvách pak zazářila v neformálním zábavném outfitu Teen Vogue v Novém Hollywoodu. Hravé kostkované kalhoty a sako doplnila výrazným růžovým bandeau a žlutými lodičkami od Francesca Bellavita. Tento vzhled měl na svědomí stylista Ashish Gupta.

V prosinci 2021 kanadská herečka dorazila na 19. výroční udílení cen Unforgettable Gala Asian American Awards, které se konalo v The Beverly Hilton Hotelu. I zde zvolila výrazný kousek plný barev. Tentokrát šlo o pruhované upcyklované šaty bez ramínek od Ashwiny Thiyagarajan vyrobené ze zbytků různobrevných sárí. Boty měla opět od svého oblíbence Jimmyho Choo.

blobid0.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Instagram/Maitreyi Ramakrishnan, Fashionista, Profimedia, People, PopSugar

Reklama