courtney.jpg

Foto: Profimedia

Hvězda seriálu Přátelé Courteney Cox sdílela v Den svatého Patrika na sociálních sítích zamilovanou fotografii s partnerem Johnnym McDaidem a další snímky, kde je sám Johnny, kde jsou společně na červeném koberci nebo fotku rodiny v Irsku. Pár už kvůli pandemii žije nějakou dobu odděleně. „Šťastný Den svatého Patrika! Chybí mi můj oblíbený Ir a rodina. Miluji tě,“ napsala k fotografii.
 
Pár oznámil své zasnoubení v roce 2014, ale v roce 2019 Courteney sdělila, že se ho rozhodli zatím zrušit, ačkoliv stále setrvávají ve vztahu. Zpěvák Snow Patrol trávil čas mezi Irskem, Velkou Británií a Los Angeles, ale kvůli pandemii koronaviru a omezenému cestování byl většinu roku 2020 bez Courteney.


 
V prosinci se viděli alespoň na pár dní osobně a Courteney hned na Instagram sdílela videa z romantické procházky v lese. Mezitím tráví Courteney čas s přáteli, kteří se rozhodli trávit koronavirové uzamčení s ní a její 16letou dcerou Coco. Společně žijí v jejím domě v Malibu, jehož součástí je bazén, tenisový kurt a neuvěřitelně stylový interiér.
 
profimedia-0581699240.jpg

Foto: Profimedia

Reklama