6225ca369d9b5cl.jpgFoto: Shutterstock

Zendaya je současnou módní ikonou. Globální módní platforma Lyst ji dokonce za rok 2021 označil za celebritu, jejíž oblékání ovlivnilo nejvíce lidí. Byly to právě její modely, které lidé na internetu nejčastěji vyhledávali. A dost možná bude stejný trend pokračovat i v letošním roce.

Nyní herečka oslnila ve výrazném růžovém kostýmu. Při oblékání byla věrná jedné barvě a její model sestával z kalhot s vysokým pasem, lehké halenky, sáčka, dlouhého kabátu a bot na vysokých podpatcích. Šlo o značku Valentino, jejíž módní přehlídku v rámci týdne módy v Paříži herečka navštívila. Je totiž jednou z hlavních tváří této luxusní značky. Na přehlídce byly představovány trendy pro podzim a zimu 2022.

6225c998870decl.jpgFoto: Profimedia

Krásné modely, ve kterých můžeme Zendayu často vidět, ovšem nejsou výhradně zásluhou jejího vytříbeného vkusu. Na jejím stylingu se totiž podílí také stylista Law Rocha, se kterým herečka spolupracuje od svých čtrnácti let. Je to právě on, kdo se výrazně podílel na jejím přerodu z pubertální dívky v elegantní dámu.

Zdroje: Lyst, Eonline, Profimedia