61f26851a8acdcl.jpg
Foto: Profimedia

Herečku Lily James můžete znát například z filmového muzikálu Mamma Mia! Here We Go Again, v němž si zahrála hlavní roli a mladou verzi herečky Meryl Streep. Nyní se na ni diváci mohou těšit v seriálu Pam & Tommy, který by měl mít na streamovací platformě Hulu premiéru už 2. února. Dramatická životopisná série je inspirovaná životem a vztahem herečky Pamely Anderson s bubeníkem Tommym Lee. Toho ztvární Sebastian Stan.

Na tiskovou konferenci, která se konala v Los Angeles, se herečka náležitě vystrojila. V duchu posledních trendů zvolila minišaty se sexy průstřihy a výřezy. Model navíc sestával ze dvou částí – z růžového sáčka a stříbrných šatů. A herečka je předvedla dohromady i zvlášť. Dvoudílná sada oblečení je z kolekce Versace pro podzim a zimu 2021. Celek Lily James doladila stříbrnými šperky a páskovými sandálky.

61f267ae602cfcl.jpg
Foto: Profimedia

Série Pam & Tommy zaznamená bouřlivé manželství slavného páru v devadesátých letech a bude se v něm samozřejmě řešit i uniklá erotická nahrávka. Aby se herečka proměnila ve skutečně uvěřitelnou Pamelu, trávila podle magazínu Page Six každé ráno až pět hodin v maskérně, kde jí dělali make-up a vlasy.

Zdroje: ČSFD, Page Six, Popsugar, Profimedia

Čtěte také: