profimedia-0692760028.jpg

Foto: Profimedia

Deepika Padukone rozhodně ve světě módy umí chodit. Na červený koberec oblékla několik opravdu povedených modelů. Mezi asi ten nejlepší patřilo bílé sárí s volánky od Abu Jani-Sandeepa Khosla, se kterým zazářila na závěrečném ceremoniálu. To herečka doplnila ještě velkým perlovým náhrdelníkem a výraznými kulatými náušnicemi.

Na premiéře filmu The Innocent  pro změnu ohromila v oranžových elegantních šatech na jedno rameno od Ashi Studia. Její róby v Cannes vždycky patřily k těm nejlepším a letos tomu není jinak. Na uších měla výrazné mátově zelené diamantové náušnice od Farah Khan World.

crcr.jpg

Foto: Profimedia

Móda Deepiky Padukone je vždycky výrazná a mnohdy rozhodně nezapomenutelná. Taková byla i róba od značky Louis Vuitton z kolekce 2022 Cruise, ve které herečka vyrazila na premiéru filmu Elvis. Šaty v kombinaci černého a zlatého žakáru vypadaly honosně. Největší pozornost rozhodně upoutaly objemné rukávy s třpytivými černými třásněmi.

Od značky Louis Vuitton byly i další šaty, které na červený koberec v Cannes hvězda Bollywoodu vynesla. Jednoduše střižené šaty na tenkých ramínkách s hlubokým výstřihem ozvláštnily černé podlouhlé flitry. Celek doladilo výrazné líčení s černými stíny.

profimedia-0694874989.jpg

Foto: Profimedia

Na promítání filmu Armageddon Time, ve kterém si zahráli například Jeremy Strong, Anne Hathaway nebo Anthony Hopkins, své šaty Deepika sladila s kobercem – do červena. Oblékla zakázkový kousek opět od Louis Vuitton. Hladké červené peplum šaty doplnila šperky od značky Cartier. Ačkoliv jde o poměrně jednoduchý a klasický styl šatů, indická herečka v nich vypadá perfektně.

Zdroje: Instagram Deepiky Padukone, Pink Villa, Indian Express

Reklama