Jedna z nejvýraznějších osobností současné mezinárodní taneční scény zavítá do Prahy. Je to poprvé, co tato neuvěřitelně charismatická tanečnice a profesionální lektorka orientálního tance přijede do České republiky.

Jillina patří mezi světovou špičku. Díky svému talentu a tanečnímu umění je žádaná po celém světě. Vystupuje sama nebo se svou taneční skupinou, a vede semináře. Sama říká, že často žije jen s kufrem po hotelech. Její téměř nonstop turné trvají i několik měsíců.
Jillina je uměleckou ředitelkou a hlavní choreografkou skupiny Bellydance SuperStars a Desert Roses. Během své mnohaleté taneční kariéry se vypracovala na profesionálního tanečního mistra orientálního tance. Má neuvěřitelný cit pro tanec i hudbu a stejně tak se dokáže vcítit do kultury Orientu. Při tanci dokáže ctít tradici tance a zároveň mu vtisknou svůj neopakovatelný styl.


Nyní se i Česká republika zařadí mezi země, které mají tu čest přivítat tuto světově uznávanou hvězdu. „Jsme rádi, že to bylo právě Centrum Orientálního Tance, jehož pozvání Jillina přijala,“ říká ing.Lenka Mášová z Centra Orientálního Tance. „Přípravy a organizace návštěvy jsou velmi náročné, ale její návštěva za to stojí!“

Semináře pod vedením Jilliny nazvané Klasický egyptský styl, Tančící bubínek a Fantasy Fusion proběhnou v srpnu 11.8.-13.8.2006.

Více informací a přihlášky: http://www.orientalnitanec.cz

Reklama