Ladislav Hruška, téměř celou populací žen milovaný muž, který radí, jak jednoduše a za pár korun uvařit nějakou dobrotu. Neznám nikoho, kdo by ho neznal. Nyní proběhla médii zpráva, že se chystá seriál, kde bude hlavní hvězdou právě národem oblíbený Láďa.

Můžete ho vidět téměř každý den, jak přináší nový recept na fantastické palačinky, chleba, marmeládu, atd. Kdybych měla vyjmenovat všechny pochutiny, které již představil, tak bychom tu byli ještě minimálně týden. Snad všude se nyní objevila senzační zpráva, že Láďa Hruška by měl mít svůj pořad.

Abychom si tuto informaci potvrdili, zavolali jsme přímo kuchařskému „guru“. Ten nám informaci odkýval a prozradil, že jeho pořad by se měl vysílat již od podzimu, a bude to sestřih toho nejlepšího. Pokud se však bojíte, že byste již svého oblíbence neviděli ve zprávách, můžete být bez obav. V televizních novinách i nadále zůstane a bude přicházet s novými nápady. Tak to vypadá, že se máme opravdu na co těšit a že budeme moci zase o něco rozšířit naše kulinářské dovednosti.

v

Dejte nám tip, jaký recept jste již vyzkoušela?

Zdroj foto: https://www.facebook.com/ladislav.hruska.5?fref=ts

Reklama