Náš bývalý redaktor Jakub D. Kočí, který v současné době žije v jedné malé obci nedaleko Vysokého Mýta, rozjel projekt divadelního představení na přání diváků. Požádal náš magazín, zda by u nás nemohl udělat anketu na téma, o čem divadelní představení na přání bude. Pomozte mu a po následující týdny v krátkých videích sledujte, jak vytváření představení probíhá. Níže text Jakuba D. Kočího

Sledujete, jak tvoříme divadelní představení na přání. Předposlední video z adrenalinové akce je na světě! Pozveme vás v něm na představení, které jsme nazvali Terapie. Pokud pravidelně sledujete tento seriál, pak víte, že původně plánovaný den představení byl v sobotu 30. 9. 2017. Tento termín se nakonec posouvá na neděli 1. 10. 2017. Esenciálně důležití zaměstnanci divadla, bez jejichž technické podpory se nedá představení realizovat, totiž budou v sobotu ještě na prodlouženém víkendu.

Nuže zde slíbené video...

Tedy datum, místo a čas jsou již napevno dané: 1. 10. 2017 od 19.00 hodin v Šemberově divadle ve Vysokém Mýtě. Budete-li mít cestu kolem, určitě se přijďte podívat, zda se nám povede splnit zadané úkoly.

Terapie, divadelní představení

Poslední video, ve kterém se můžete těšit na nejvtipnější momenty z natáčení, se na YouTube kanále Thespis objeví v pátek 29. 9. 2017.

A závěrem se jistě sluší drobná rekapitulace celé akce.

Předchozí díly seriálu...

Projekt běží...

Reklama