Novou autosedačku AACE LX s unikátními moderními prvky pro děti vysoké 1 metr a víc představuje letos na jaře prémiová holandská značka Nuna. Díky jedinečným vlastnostem poroste spolu s dítětem, a každý výlet tak bude jedna velká pohodlná i bezpečná jízda. Produkty značky Nuna dodává na český trh firma Babypoint.

se1.jpg
 
Holandská značka Nuna vyrábí své produkty z nejluxusnějších materiálů a dbá u nich stejnou měrou na bezpečí a komfort dětí jako na design, atraktivitu a vzhled. Nová autosedačka Nuna AACE LX má v sobě zabudovaný systém 3D Growth, který umožňuje sedačku nastavit do mnoha různých pozic ve všech směrech. Hlavovou opěrku můžete nastavit do 17 pozic a současně s nastavením výšky se sedačka automaticky roztáhne i do šířky. Délku sedáku můžete nastavit do 3 pozic podle aktuální velikosti vašeho dítěte. To z ní dělá nejlépe přizpůsobitelnou autosedačku na trhu. Samozřejmostí je také variabilní polohování sedačky pro co nejpohodlnější jízdu. Ideálního sklonu autosedačky docílíte díky uchycení na ISOFIX.

se2.jpg
 
Autosedačka Nuna AACE LX prošla nejnovější bezpečnostní normou i-Size, takže malému cestovateli poskytne maximální ochranu v případě autonehody. Pro případ nárazu z boku disponuje autosedačka ochrannou pěnou EPP a bezpečnostním prvkem boční ochrany SIP. Kombinace těchto dvou vychytávek na boční straně sedačky zajistí dítěti maximální ochranu v případě bočního nárazu.

se3.jpg
 
A protože všichni rodiče víme, jak je cestování s dětmi občas nevyzpytatelné, mysleli výrobci v Holandsku i na praktické věci. Součástí autosedačky je držák na nápoje a bavlněný potah sedačky je odnímatelný a lze ho prát v pračce. Při koupi si můžete vybrat ze tří barevných designů.

se4.jpg
 
Prémiová holandská značka Nuna vytváří špičkové produkty z těch nejlepších možných materiálů, a navíc v praktickém atraktivním designu. Dosavadní působení značky přineslo jejím výrobkům více než 300 ocenění napříč kategoriemi. Nová autosedačka Nuna AACE LX získala ocenění Red Dot Product Design 2021 za elegantní a nadčasový design, který roste spolu s dítětem. Chcete-li si užít rodičovství s fantastickými výrobky, které používají světově známé osobnosti, je pro vás Nuna nejlepší volba.

Reklama